Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1.6 - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 6906
Ford , 6240
Peugeot , 1634
Citroën , 1435
Opel , 1432
MINI , 830
Audi , 747
Renault , 743
Fiat , 696
Hyundai , 382
Nissan , 368
BMW , 306
Seat , 296
Škoda , 275
Alfa Romeo , 265
Toyota , 253
Volvo , 230
Suzuki , 149
Mazda , 138
Lancia , 116
Honda , 82
Kia , 81
Chevrolet , 47
Mitsubishi , 32
Land Rover , 21
Chrysler , 20
Daewoo , 20
Dacia , 15
Daihatsu , 14
Acura , 10
Smart , 8
Porsche , 8
Subaru , 7
GMC , 5
Rover , 4
MG , 4
Jeep , 4
Lada , 3
BAIC , 2
Hummer , 2
Jaguar , 2
Ssangyong , 2
Tata , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Zastava , 1
Proton , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.6,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 1.6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:48
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Volgsvagen Touran 2011 1.6 nafte Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:18
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi Nisan qashqai

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:27
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 Sportback

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman, Automat, 2011, Cel: 0692126959

10 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 21:47 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:47 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:45 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Makina , Durrës

Ford cimaks 1.6 naft manual viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:40 Makina , Tiranë

VW GOLF 7,,, 1.6 TDI AUTOMAT DSG #Top#

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:37 Makina , Durrës

SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFT FUNDI 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:28 Makina , Tiranë

Hyundai I30 4700€

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:26 Makina , Tiranë

Opel Astrja J 1.6 cdti nga zvicra

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:26 Makina , Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:26 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:21 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.6 NAFT MANUAL VITI 2014-SUPER EKONOMIKE 4400€

4 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:19 Makina , Tiranë

Fiat brava 2008 1.6 multijet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:14 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:02 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 21:00 Makina , Durrës

Audi a3 1.6 benzin gas

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:51 Makina , Fier

Volvo V40 Automat, 1.6 Nafte Super Gjendje e sapo ardhur...

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:49 Makina , Korçë

suzuki

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:48 Makina , Tiranë

Shitet Volgsvagen Touran 2011 1.6 nafte Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:48 Dyqani Makina , Tiranë

⚜️VOLVO V40 D2 1.6 NAFTE AUTOMATIK OKAZION⚜️

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:44 Makina , Durrës

Vw Polo 1.6 nafte-manuale-viti 2010-194 km-0693631666

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:43 Makina , Durrës

Ford Fiesta ����GHIA,1.6 Benzine,Automat(Jo robotike),����

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 Makina , Fier

•Toyota corolla Verso 7 vende 2007•

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:37 Makina , Tiranë

Golf 6 manual 1.6 benzin gaz (100%). Fund 2009

65 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:29 Makina , Fier

Shitet VW Golf 6 viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.FORD.C.MAX.1.6.NAFT.2008.

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:30 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:23 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:22 Makina , Tiranë

Porsche cayenne diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:18
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi Nisan qashqai

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:16 Dyqani Makina , Durrës

NISAN JUKE..1.6..AUTOMAT..2012..e sapo ARDHUR nga ZVICRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:11 Makina , Durrës

Shitet VW Polo 1.6 nafte viti 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:11 Makina , Tiranë

����Shitet&Nderrohet Peugeot Automatike 1.6 Nafte 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:12 Makina , Kavajë

✅Audi A3 Automatike 1.6 Nafte 2015 Super Gjendje

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:09 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN CADDY 1.6 ZVICRA CH

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:09 Makina , Durrës

Caddy 1.6 Nafte Automat

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:08 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3 Picasso viti 2009 1.6 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

Touran 1.6 b 3300 e

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:05 Makina , Tiranë

VW Golf 7 - 1.6 TDI Automat

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:04 Dyqani Makina , Durrës

Okazion- Audi Q2 1.6 Tdi 2018,Automat

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:03 Makina , Tiranë

Citroen Grand Picasso 1.6

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 - 1.6 TDI AUTOMAT

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:02
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:01 Dyqani Makina , Durrës

Golf 6 automat 1.6 nafte

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Dyqani Makina , Durrës

Auris 1.6 benzin automat super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:01 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Ford Focus Titanium ❌

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.6 1.6 1.6 1.6 1.6 1.6 benzin 1.6 1.6 1.6 1.6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione