Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2006 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 6653
VW Volkswagen , 4638
Audi , 2230
Ford , 2160
Toyota , 1535
BMW , 1498
Opel , 986
Fiat , 830
Renault , 492
Citroën , 399
Peugeot , 397
Hyundai , 258
Smart , 256
Land Rover , 236
Nissan , 233
Seat , 233
Volvo , 158
Kia , 131
Škoda , 128
Alfa Romeo , 114
Suzuki , 101
Chevrolet , 98
Lancia , 93
Mazda , 91
Mitsubishi , 89
Honda , 73
MINI , 60
Porsche , 57
Jaguar , 55
Jeep , 52
Ssangyong , 48
Chrysler , 40
Saab , 36
Hummer , 20
Daihatsu , 16
Rover , 11
Isuzu , 10
Daewoo , 8
Dodge , 7
Acura , 6
Lincoln , 6
Infiniti , 6
Subaru , 6
Lexus , 6
Cadillac , 5
Maserati , 3
MG , 3
GMC , 2
Bentley , 2
Piaggio , 2
Tata , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Proton , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Lifan , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2006,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2006 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:41
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Opel Tigra Kabriolet 2006!

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 13:34
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 21:10
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 ne gjendje shume te mire

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:31
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat 1.9 nafte, 2006,dogane e paguar

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:19
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Audi A4 1.9TDI B7 Manual Super ekonomik

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online

Sot 13:20 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:19 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 1.9TDI B7 Manual Super ekonomik

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 13:17 Makina , Durrës

Mercedes Benz E280

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Durrës

FIAT PUNTO 1.4 BENZINE/GAZ 2006

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Lushnjë

Mercedes c280 v6 Benzin gaz 2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:08 Makina , Fier

Audi A4, 2.0 TDi 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:05 Dyqani Makina , Kavajë

PEUGEOT 407 1.6 NAFT 2006

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:04 Makina , Tiranë

SMART KAMJO ATOMAT 1.1 BEZIN SUPER GJENDJE 2990€

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:02 Makina , Shkodër

MERCEDES SPRINTER KARROTREC 2.7 CDI

17 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 13:00 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzine 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Makina , Durrës

Mercedes Benz R320

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:51 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy Life

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Makina , Fier

Bmw 120

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

Golf 2006 naft 1.9 Look GTI okazion 4400 euro ska diskutim

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Highline 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

toyota rav 4

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
I zënë
Sot 12:33 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 100CC BENZIN MANUAL VITI 2006.SUPER GJENDJE ME

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

Okazion Corsa C Automat Benzin+gas viti 2006

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:29 Makina , Durrës

��������SHITET VW PASSAT 2.0 NAFTE.AUTOMAT DSG VITI 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Makina , Tiranë

CADDY 2006 OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

Passat Automat DGS Nafte

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 Makina , Durrës

Volswagen golf plus 1.9 naft goal

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 Makina , Durrës

Mercedes c200cdi automat 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Durrës

BMW SERIA 1

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:01 Makina , Kucovë

Shitet rav4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:54 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Corolla - Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! A KLAS - BENZINE 150 - VITI 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:36 Makina , Elbasan

Fiat Croma 1.9 Nafte MJT 2006 Manual

2 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:28 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

Super okazion Vw touareg - 2006 - automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Makina , Durrës

Honda civic 1.8 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:22 Makina , Tiranë

PASSAT MANUAL 2.0 TDI VITI 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:22 Makina , Tiranë

R class 320 cdi 4matic - 2006 -automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Makina , Tiranë

Okazion M.B A class w169-2006-2.0 nafte-automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:12 Makina , Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:12 Makina , Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:11 Makina , Sarandë

audi A4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 Makina , Tiranë

Ford Transit

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:09 Makina , Lushnjë

Ford Focus Ghia 1.8 Nafte Kambio Manuale Super Gjendje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Makina , Tiranë

SHITET CADY 1.9 NAFTE VITI 2006 MANUAL SUPERGJENDJE

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:08 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY LIFE 1.9 TDI LIFE - VITI 2006 MANUAL SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:08 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 - GOAL - 1.6 BENZIN I THJESHT - MANUAL - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:07 Makina , Tiranë

GOLF 1.4 BENZIN MANUAL 0684733356

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:07 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 FULL

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:06 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin Manual 2006 0684733356

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:06 Dyqani Makina , Fier

Opel Zafira Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 Makina , Durrës

Touran nafte 1.9

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2006 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2006 në kategorinë Makina | Fiat | Doblo
  • 2006 në kategorinë Makina | Renault | Clio
  • 2006 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touareg
  • 2006 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLS 250 | CLS-Class
  • 2006 në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero
  • 2006 në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • 2006 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CL-Class
  • 2006 në kategorinë Makina | Nissan | Note
  • 2006 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | B 200 | B-Class
  • 2006 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione