Njoftime per Makina me Nderrim

Mercedes-Benz , 1443
BMW , 541
Audi , 516
Ford , 221
Opel , 106
Toyota , 92
Land Rover , 88
Fiat , 85
Renault , 83
Peugeot , 62
Porsche , 57
Smart , 49
Citroën , 40
Alfa Romeo , 33
Mitsubishi , 32
Volvo , 31
Jeep , 30
Nissan , 29
Chevrolet , 24
Hyundai , 23
Seat , 22
Mazda , 19
MINI , 19
Jaguar , 19
Honda , 19
Chrysler , 18
Kia , 16
Suzuki , 15
Ssangyong , 12
Lancia , 11
Škoda , 10
Rover , 6
Hummer , 5
GMC , 5
Saab , 3
Dacia , 2
Buick , 2
Maserati , 2
Cadillac , 2
Lincoln , 2
Infiniti , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Acura , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1

Gjeni makina për ndërrim në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina me Nderrim që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet për oferta nderrohet dhe gjeni makina me nderrim të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet per nderrim dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat me Nderrim, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.16 Pri 20:32
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLS nafte 320 pa taks lluksi

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:30
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:32
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:14
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:13
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 14:22 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:22 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:22 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:22 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:21 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:20 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:20 ,

BMW 530D ✅ AUTOMATIK ✅ VITI 2009 ✅

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:19 ,

OKAZION 3000€ Pegueto 1.9 Partner Blere me 0 KM

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:17 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:17 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

Porsche panamera 4.8 S

29 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:13 ,

Mitsubishi 2005 benzine gaz nderrim

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:11 ,

Honda Civic

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:11 ,

Volvo S40

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:10 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 ,

Renault Modus.1.6.Automat.����

3 595 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:08 ,

GOLF 5///BENZINE 1.4///VITI 2004///MANUAL

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:07 ,

FORD FOCUS//NAFTE//AUTOMATIK//2008

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:02 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:00 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.07.����

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:00 ,

Jap kondicionera nderrim me makina ose me motorr

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:59 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

Mercedez Benz ML350 Bluetec

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:54 ,

Okazion Passat Highline 2.0 Tdi “MUNDESI NDERRIMI”

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 ,

Opel Astra.(GTC)1.6.Automat.06.����

3 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:46 ,

BMW 325.I.Touring.Panorama.Automat.08.����

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 ,

��NISSAN QASHQAI��

4 860 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

Shiten BLETË

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

Shitet okazion benz c clas 4 matick benzin gas

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 ,

SHITET NDERROHET CLS 320 SUPER OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:41 Dyqani ,

�� OKAZION PEUGEOT 607 SUPER FULL��

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 Dyqani ,

�� OKAZION AUDI A8 ��

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 Dyqani ,

�� OKAZION SKODA YETI 2011 ��

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:41 Dyqani ,

�� OKAZION PASSAT 2.0 TDI ��

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Dyqani ,

�� OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE��

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Dyqani ,

�� OKAZION MB E CLASS GAZ-BENZIN ��

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 535 SUPER GJENDJE ��

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X6 M POWER /// 555 HP EXTRA FULL ��

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Jeni duke kërkuar për makina me Nderrim? GJej makina per ndërrim në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej oferten ideale për makina me ndërrim.


Blej makina me Nderrim


Gjej makina të përdorura apo të reja me Nderrim në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet nderrohet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re me nderrim, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Nderrim makine


Dëshironi ta nderroni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione