Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 6654
VW Volkswagen , 2177
Land Rover , 2154
BMW , 1843
Audi , 1639
Opel , 447
Fiat , 398
Ford , 345
Mitsubishi , 294
Toyota , 208
Porsche , 194
Peugeot , 158
Rover , 138
Seat , 127
Hyundai , 115
Alfa Romeo , 102
Renault , 89
Volvo , 88
MINI , 85
Nissan , 81
Citroën , 74
Honda , 70
Jeep , 66
Smart , 57
Jaguar , 52
Mazda , 30
Chevrolet , 25
Škoda , 23
Saab , 21
Kia , 14
Lancia , 14
Suzuki , 13
Chrysler , 10
Maserati , 9
Subaru , 9
Cadillac , 8
Lexus , 8
Acura , 7
Hummer , 5
Ssangyong , 5
Ferrari , 5
Lincoln , 4
Dodge , 4
MG , 4
Pontiac , 2
Infiniti , 2
TVR , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Tesla , 1
NSU , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sport,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sport Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:35
Linku:
Makina , Tiranë

shitet okazion Audi S5

35 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Dhj 10:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

U8 SUper Luxury 1000Horse power 2.6lit/100km

125 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Audi A4 Look Rs4 2.0 Benzin+Gaz Sport

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 Cla 250 4Matic

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:19 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 Makina , Durrës

KIA SORENTO 2.5 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Makina , Fier

C 320 NAFT AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Makina , Fier

BMW i3 HYBRID+700 BENZIN 2017 AUTOMAT

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:18 Makina , Tiranë

TUCSON 1.7 NAFT 2017 SUPER GJENDJE

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:18 Dyqani Makina , Vlorë

������������Porsche Cayenne 3,0 Diesel

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:17 Makina , Tiranë

FIAT 500X 2.4 BENZIN 2018 FULL OPSION

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:17 Makina , Vlorë

BMW X6 3.0 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

Super okazion Porsche Cayenne 3.0 Diesel - 2015 - automat

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

EVOQUE 2.2 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2017 SUPER GJENDJE

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:16 Makina , Elbasan

E 250 NAFT 2014 FULL OPSION

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:16 Makina , Fier

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2020 FULL OPSION

74 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:15 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Fier

GOLF 5 2.0 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Fier

GOLF 6 1.6 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Tiranë

C 220 NAFT COUPE 2019 SUPER GJENDJE

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

E 350 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:14 Makina , Tiranë

GOLF 7 1.6 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:14 Makina , Fier

B 250 BENZIN 2015 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania ����

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:12 Makina , Fier

BMW X3 2.0 Naft look M 2016 full opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport Hse 3.0L 7 VENDE, 2015, Automatike

29 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2012 MERCEDES-BENZ CLS 550 AMG

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

E350 2011 BENZIN GAZ

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 Cla 250 4Matic

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11
Linku:
Makina , Durrës

Rang rover sport 2.7

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Makina , Durrës

Rang rover 4.4 sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:09 Makina , Durrës

BMW X6 M-Sport 2019

38 499 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:09 Makina , Tiranë

Range Rover SPORT full okazion 3.0 naft

29 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:08 Makina , Durrës

C 220 Cdi Evo sport Edition--0693225150

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:08 Makina , Durrës

Shitet Karrotrec Renault Mascott 3.0d Manuale 2006 Me dogan

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:08 Makina , Durrës

Shitet E class E300 Automatike 2011 Makin Personale Jo Treg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Makina , Vlorë

Jetta 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:06 Makina , Vlorë

BMW GT 535D Shitet/NDERROHET

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:06 Makina , Tiranë

Fiat 500 X sport 2.0 diesel 4x4

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:05 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

VW GOLF 6

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 NAFTE FINAL EDITION SPORT DESIGN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:05 Makina , Tiranë

Volvo XC60 INSCRIPTION D4 8-G Super gjendje

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

Volvo XC90 Insccription 2.0 Benzine Elektrike ��

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:04 Makina , Tiranë

Audi a6 look rs 2017

13 800 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:04 Makina , Tiranë

Ford Kuga 4x4 2011 Automat Nafte Full Options

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA 2.0 NAFTE AUTOMAT VAUXHALL FULL OPSIONE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sport | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione