Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa dokumenta | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 130
Audi , 106
BMW , 104
Opel , 79
Fiat , 72
Renault , 53
Toyota , 50
Nissan , 44
Peugeot , 29
Land Rover , 24
Citroën , 17
Jeep , 17
Mitsubishi , 16
Smart , 16
Suzuki , 14
Alfa Romeo , 12
Jaguar , 12
Lancia , 12
Seat , 9
Volvo , 9
Chrysler , 8
Škoda , 8
Hyundai , 7
Rover , 6
Honda , 6
Mazda , 3
MINI , 3
Daewoo , 3
Chevrolet , 3
Porsche , 3
Kia , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Plymouth , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Alpina , 1
Saab , 1
Landwind , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Piaggio , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dokumenta,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dokumenta Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:08 ,

Volkswagen golf 5 - viti 2004 -manual - gaz-benzin 1.4 okaz

3 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 ,

Vetem sot-Okazion range rover 2006 --7650€ i diskutushem

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

Corolla 1.4 naft

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51 ,

Jaguar XF 3.0D FULL - 2009 278hp BlackEdition / nderrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

Mercedes Benz B Class Klass 180 CDI Perfekt

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:19 ,

Okazion shitet nderrohet super gjendje benzin gaz viti 2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:59 ,

MERCEDES BENZ W212 E 220 CDI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDEDE

11 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

Bmw 740 Li lungo

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

Maserati Levante-S 2018 Fully Loaded

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:13 ,

E300 Benzin+Gas 2007 Automatike pa taks lluksi

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Dyqani ,

SHEVROLET AVALANCHE AUTOMAT BENZIN GAS ME LETRA

13 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:03 ,

Bmw 520i F10 TwinTurbo viti 2014, STAGE 1 256cv

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 ,

Shitet bmw 740 x drive

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:55 ,

X5 Xdrive 2009

11 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 ,

SHITET GL 320 DIESEL 4 MATIC OKAZION 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 ,

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

33 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:28 ,

Mercedes R class 3.0 Nafte automat me 7 vende

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

Okazion Sllon benzine/gaz

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

Toyota hilux surf 3.0 naft Automatik

2 990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:07 ,

jeep 2.5 naft

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Shitet E 350 AMG COUPE SUPER GJENDJE!!

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

��okazion�� jaguar xf 2011 automat

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:18 ,

TOYOTA LAND CRUISER

8 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:26 ,

Okazionnn

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:49 ,

Volkswagen BEETLE 2.0 TDI AUTOMAT 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:36 ,

BMW X5, VITI 2005, 3.0D

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:12 ,

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:42 ,

ML sport shitet ose nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:15 ,

OKAZION …Shitet a class Lungo 1.8 Benzine -Gaz .Stag

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:53 ,

Okazion Audi A4 S-Line Premium plus nga fabrika

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:46 ,

Okazion Passat 4x4 1.9tdi viti 99 me letra te paguara

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:35 ,

Okazion Lancia ypsilon 1.3 nafte kamio automat 2007

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:27 ,

Okazion polo 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 22:46 ,

Shitet VW Jetta

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 21:00 ,

Citroen C Crosser

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 20:30 ,

SHITET VOLVO XC70 4X4 OKAZION!!!!

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:24 ,

Hyundai i 30

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 15:16 ,

Range Rover autobiography

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 08:26 ,

Okazion sprinter 408d

5 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 21:18 ,

OKAZIOOOOON!!!! AUDI A3 2.0 NAFTE-AUTOMAT-NAVI-FULL

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 14:45 ,

Okazion CLA 200d viti 2016 kamio manuale 100mi km

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Qer 12:36 ,

Benz E500 Benzin+Gaz Automatike AMG

8 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 10:41 ,

BMW X5 BENZIN GAS FULL OPTION

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 17:53 ,

Citroën C3 2008

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:57 ,

Okazion

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 11:37 ,

Mitsubishi pajero

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 00:51 ,

Shitet /Nderrohet BMW X5

3 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 20:34 ,

Okazion Super gjendje

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dokumenta | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione