Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

cmimi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 50233
VW Volkswagen , 26806
Ford , 13406
Audi , 13257
BMW , 9298
Opel , 6889
Fiat , 5310
Toyota , 4936
Renault , 3784
Peugeot , 2793
Land Rover , 2273
Citroën , 2114
Nissan , 2015
Smart , 1833
Volvo , 1475
Seat , 1339
Hyundai , 1130
Alfa Romeo , 970
Mitsubishi , 967
Škoda , 763
Lancia , 663
Porsche , 651
MINI , 549
Jeep , 527
Chevrolet , 505
Kia , 477
Mazda , 472
Suzuki , 404
Jaguar , 354
Honda , 320
Chrysler , 311
Rover , 205
Ssangyong , 147
Daewoo , 141
Daihatsu , 128
Dodge , 110
Saab , 103
Dacia , 85
Acura , 76
Cadillac , 59
Subaru , 51
Hummer , 46
Piaggio , 45
Isuzu , 43
Lincoln , 43
Infiniti , 31
MG , 29
GMC , 25
Tata , 24
Great Wall , 23
Maserati , 22
Ferrari , 22
Lexus , 18
Zastava , 16
Alpina , 16
Aixam , 16
Bentley , 10
KTM , 10
UAZ , 9
Corvette , 9
TVR , 8
BAIC , 8
Buick , 8
Bugatti , 7
Lada , 6
Tesla , 6
Artega , 6
Yugo , 6
Lifan , 6
Wartburg , 4
Maybach , 4
Wiesmann , 3
NSU , 3
Trabant , 3
Grecav , 2
Triumph , 2
Spyker , 1
Plymouth , 1
Talbot , 1
Ligier , 1
Proton , 1
Pontiac , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cmimi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj cmimi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 01:07
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5 TURBO

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:55
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 730LD 2015 ���� 108000KM

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 17:07
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Citroen c5 Tirane

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Volgsvagen Touran 2011 1.6 nafte Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 16:28
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7 ELEKTRIK OKAZION!!!

21 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 21:02 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:02 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 21:02 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai accent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 21:02 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:02 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:01 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,14500 €

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Ford Focus ne gjendje 10/10

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-Class w205 super gjendje

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Shitet\Nderrohet Mitsubishi Grandis

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:00 Makina , Durrës

Audi a3 1.6 benzin gas

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 21:00 Makina , Tiranë

Bmw

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Makina , Fier

Okazionnn Renault Clio 1.2 Gaz/Benzin Fabrike

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:01 Makina , Vlorë

Ambulanc Volkswagen trasporter

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:01 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet Vario 814 matorr atego viti 2001 manua

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

golf 4 super gjendje 1.9 naft

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:57 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4 MANUAL

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 20:57 Makina , Vlorë

Bmw Mpower

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:56 Makina , Vlorë

Ambulanc Volkswagen trasporter

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Okazion Audi Q7 S Line 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

��Super okazion Ml 350 sapo erdhi nga zvicra��

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:53 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w203

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:52 Makina , Fier

Audi A6 Full Opsion...3.0 Nafte Automat Super Gjendje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Makina , Fier

Golf 7 Look GTI Fabrike, 2.0 Nafte Automat Super Gjendje...

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:51 Makina , Fier

Q5 Full Opsion 2.0 Nafte, Automat, Super Gjendje...

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:51 Makina , Fier

Volvo V40 Automat, 1.6 Nafte Super Gjendje e sapo ardhur...

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:51 Makina , Tiranë

VOLVO S60 D4

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:51 Makina , Tiranë

BMW SERIA 3 320

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:50 Makina , Tiranë

C 200 benzin gaz.

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 Makina , Durrës

Mercedes benz S350

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:50 Makina , Fier

E Class Full Opsion 300 Benzin (pa taks luksi) ideal per Gas

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:50 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 CDI

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:49 Makina , Durrës

SHITET GOLF 6 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 20:49 Dyqani Makina , Durrës

2010 Volvo XC60 T6 R-Design

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:48 Makina , Tiranë

Shitet Volgsvagen Touran 2011 1.6 nafte Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 20:48 Makina , Tiranë

BMW X5 2014 35d

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:48 Makina , Tiranë

Shitet për arsye emigrimi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:48 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2018 SE ECOFLEX 2.0 ( 0689000399 )

9 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:47 Makina , Kukës

Mercedes-Benz E Class 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:44 Makina , Durrës

Vw Polo 1.6 nafte-manuale-viti 2010-194 km-0693631666

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:43 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 20:43 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:43 Makina , Durrës

Shitet Opel Meriva 1.7

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:42 Makina , Tiranë

BMW X5 M50d 381hp

36 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:42 Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0TDI quattro-2017

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:42 Makina , Durrës

XC60 2.0T GAZ / Benzinë PRINS

11 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj cmimi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione