Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 118 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 118 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:15
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW SERIA 1

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 21:03 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Vlorë

BMW 118d (SERIA/1) DYNAMIC PACKET✅️VITI 2008 ✅️PERFEKTE!

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:48 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Shitet BMW 118d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:15
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW SERIA 1

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Bmw 118d

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:33 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Vlorë

Bmw 118 automatike

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118d Urban 2.0 Diesel

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Pogradec

Bmv Seria 1 Shitet Nderrohet Nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:01 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW Seria 1 2017 2.0 Nafte 118D Okazion deri 1 Qershor!!!

10 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:56 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:52 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118d SPORT PACKAGE(7500€ i diskutushem)

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:46 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Shkodër

Bmw 118D

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 20:46 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Fier

BMW 118 diesel

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
21 Maj 11:05 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Elbasan

Bmw Seria 1

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 00:25 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kavajë

BMW Seria 1 118 Diesel

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 03:41 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW Seria 1 , Okazion

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 11:22 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

BMW 120d AUTOMATIK 2014 Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 10:22 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118 seria 1 sport

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:23 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Okazionn!!!

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 07:31 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118D Seria 1 ne super gjendje!

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 15:50 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW Seria 1

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 12:38 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Vlorë

Bmw seria 1 118d

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 10:55 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

Bmw seeia 1 118D Manual pa dogane ����.

2 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 14:54 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Shkodër

Bmw seria 1

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:55 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Durrës

Bmw Seria 1

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 16:06 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Berat

Shitet ose nderohet BMW 118 D Automat

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 21:04 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Korçë

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 19:11 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW F20 118i 1.6 benzin hybrid Automat 8800€ pa dogane

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 15:10 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Lezhë

Shitet BMW si e re - OKAZION - Të gjitha të paguara

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
07 Pri 22:03 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kucovë

BMW Seria 1 e87 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 13:27 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

❗❗BMW 118D NE SHITJE❗❗

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 20:48 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Bmw 118i

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 18:50 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Vlorë

BMW

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:40 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Bmw 118d 2007

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:52 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

❗️BMW SERIA 1 118d 2014❗️

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 12:50 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Bmw 118d twin power turbo naft , 8 marshe shume ekonomike dh

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 12:23 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Okazion

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:16 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW seri1

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 12:32 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Tirane, shitet makine BMW 118D, Nafte, Viti 2006 - 2800 Euro

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 13:43 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Lushnjë

bmw

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 17:09 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Lushnjë

bmw

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:40 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW Seria1

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 10:31 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Zvicer Okazion

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 21:30 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Durrës

Bmw Seria 1

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 19:41 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

Shes bmw 118 dizell

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 19:11 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

Shes

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 18:33 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Bmv okazion

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 00:39 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118 D AUTOMAT VITI 2007 SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 11:05 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Bmv

5 800 EUR

22 Jan 05:48 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118i Sport Automat 1.6 Benzin Full Option

9 500 EUR

20 Jan 19:35 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Vlorë

BMW 118 Ⓜ️ Sport

1 350 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 118 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione