Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

a klas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1022
Ford , 49
Audi , 39
BMW , 24
Toyota , 19
Smart , 6
Citroën , 5
Fiat , 4
Hyundai , 4
Volvo , 4
Renault , 4
Nissan , 3
Seat , 3
Honda , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Opel , 2
Acura , 2
Peugeot , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe a klas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj a klas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:51 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7 nafte 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:50 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7Naft Automat 7999€ Panoram

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:50 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet Vw Tiguan 2.0 nafte TDI 4motion

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����Caddy Maxi 2008����

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����VW GOLF 6 1.4 benzin 2011����

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A.klas 1.8 naft viti 2012 .manual

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C230 Kompressor Sport ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

9 900 EUR

Sot 13:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volkswagen Caddy Life 1.9

6 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A klas

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Shkodër

Mercedes a170 cdi automat

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Tiranë

����Ford C-Max 2 Naft 2009 Full Panorama, Nga zvicra����

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

A klas Automat i pa diskutushem

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI 2005 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A klas

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7 vende me qera, furgon automat me qera

89 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz. A klas viti 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,BENZIN +GAZ..STAG..AUTOMAT..NGA ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Shitet A klas 180cdi automat me letra per 1 vit Full

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:34 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 09:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 19:58 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Korr 23:48 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart fortwo

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 18:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class me qera, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Fier

Shitet A-klas Okazion

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 13:15 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Korçë

Pjes kembimi a klas lungo cdi 170 automat

12 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 00:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E550 4MATIC 600HP

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Korr 20:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 14:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, benz e klas me qera,

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 19:15 Makina  ·  Peugeot  ·  1007  ·  Durrës

Peugeot 1007 Automatike

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ A KLAS 180 CDI AUTOMAT

3 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 18:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Elbasan

VITI 2011 Mercedes Benz 1.5 AUTOMAT GAZ BENZINE����

5 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
14 Korr 18:33 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford C max 1.6 naft 2009����

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Ml 350 4-Matic 2015 Amg Line Super Gjendje Mbaj Garancii !!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 12:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

A 170 okazion !!

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Korr 15:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����VW CADDY MAXI 2008����

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:55 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 16:30 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

��OKAZION �� Volvo V50, 2008, 1.6 nafte

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 01:02 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI AUTOMAT 2013 ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 23:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 06:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 06:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj a klas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione