Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 86
Aixam , 49
Alfa Romeo , 1939
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 23902
BAIC , 19
Bentley , 17
BMW , 16325
Bugatti , 7
Buick , 19
Cadillac , 119
Chevrolet , 881
Chrysler , 643
Citroën , 3927
Corvette , 7
Dacia , 115
Daewoo , 246
Daihatsu , 198
DeTomaso , 1
Dodge , 215
Ferrari , 6
Fiat , 9246
Ford , 22863
GMC , 44
Great Wall , 31
Grecav , 7
Honda , 653
Hummer , 96
Hyundai , 2253
Infiniti , 37
Isuzu , 89
Jaguar , 738
Jeep , 1137
Kia , 900
KTM , 11
Lada , 10
Lancia , 1218
Land Rover , 4323
Landwind , 3
Lexus , 54
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 81
Maserati , 39
Maybach , 4
Mazda , 974
Mercedes-Benz , 87256
MG , 36
MINI , 1046
Mitsubishi , 2068
Morgan , 1
Nissan , 4056
NSU , 4
Opel , 12633
Peugeot , 5232
Piaggio , 30
Pontiac , 4
Porsche , 1287
Proton , 1
Renault , 6936
Rover , 375
Saab , 219
Seat , 2426
Škoda , 1389
Smart , 2796
Spyker , 1
Ssangyong , 283
Subaru , 104
Suzuki , 822
Tata , 39
Tesla , 4
Toyota , 9773
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 46782
Volvo , 2754
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 8
Zastava , 11

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.21 Sht 12:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 TDI 2015

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:25
Linku:
Makina , Durrës

Wolsvagen Tiguan 2.0 DSG 4 motion

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
03 Tet 16:53
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:41
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Rav 4-kambio automatike -2.2 nafte

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:31
Linku:
Makina , Tiranë

�� OKAZION AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO �� ✈️

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 01:23 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014 MUNDESI NDRRIMI

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:23 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai i20 AUTOMATIK KLIMA 2010

5 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C KLASSE 220 CDI AVANTGARDE

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 FULL OPTIONS ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.0 Panorama Okazion -12

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:21 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION! 2014 AUDI Q5 2.0 Benzin QUATTRO

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q3, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

18 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

SUBARU LEGACY, VITI 12/2010, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SWIFT, VITI 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 1.3 BENZINE+GAZ

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4, QUATTRO 4X4,VITI 2006,AUTOMATIKE,MOTORR 2.0 BENZINE

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5, VITI 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2, VITI 2009, AUTOMATIKE, 2.2 NAFTE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A-CLASS 160 NAFTE, VITI 10/2010, AUTOMATIKE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 420D GRAN COUPE M-SPORT, VITI 2017,AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT FREEMONT, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE, 4X4

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

CHEVROLET CRUZE, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS HYBRID/1.5 BENZINE, VITI 2014, AUTOMATIKE

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT 207, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT IDEA, VITI 2008, MANALE, MOTORR 1.3 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

FORD C-MAX, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

GREAT WALL STEED, VITI 12/2009, MANUALE,4X4, 2.4 BENZINE+GAZ

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S-MAX, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, VITI 2007, MANUALE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA, VITI 10/2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT PANDA, VITI 10/2008, AUTOMATIKE, MOTORR 1.2 BENZINE

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KANGOO, VITI 12/2007, MANUALE, 4X4, 1.6 BENZINE+GAZ

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA,VITI 2006,MANUALE, 4X4, MOTORR 1.9 NAFTE

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL CORSA, VITI 11/2009, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA, VITI 12/2008, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS, VITI 10/2008, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS, VITI 2008, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

SUBARU LEGACY, VITI 2011, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 6, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT 3008, VITI 12/2011, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione