Shkodër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:32
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 11:57
Linku:
,

MERCEDES-BENZ EVOO

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 08:16 ,

Ford Ka 1.3 benzin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 07:58 ,

Okazion shitet citroen c3 exclusive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:50 ,

Mercedes Benz B Diesel 2012 ����+Nderrohet✅

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 06:28 ,

Shitet Hyrje pallatit e kompletuar

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 04:55
Linku:
,

Shitet makina Benz C 63 AMG 450 kuaj

62 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 03:48 ,

Passat 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 23:54 ,

Pitbull

70 LEK

16 Maj 23:46 ,

Ford galaxy 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 23:22 ,

C-CLAS 220 CDI EVO EURO4 MANUAL DIESEL 2005 2006 SUPERGJENDJ

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:12 ,

C CLAS 200 CDI EVO AUTOMAT 2005 2006 EURO4

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:01 ,

golf 3 benzine gaz

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 22:37 ,

Golf 5 Plus 1.9 Nafte Manual 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:32 ,

Passat CC 2.0 benzine behet 100% me gaz

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 22:23 ,

Vito 220 cdi 111

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:11 ,

Jepet me qera apartament 2+1!!!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
16 Maj 22:10 ,

A KLAS 160 CDI VITI 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 22:10 ,

E 270

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 22:01 ,

Mercedes Benz C220 nafte 2007 Avantgarde

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 21:18 ,

bmw 425

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 21:12 ,

Shes Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 20:51 ,

Shitet ose nderrohet me makine me te vogel

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 20:51 ,

Mercedes Benz E ( Shitet ose Nderrohet )

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione