Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Clio ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej oferta per Renault Clio ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Clio nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault Clio ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Dje 13:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Renault Clio, 1.2 Benzin Gaz Fabrike, 2010, Cel: 0692126959

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 11:16 Makina , Durrës

Renault Clio 1.2 Benzin-Gaz nga Fabrika e 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Berat

Renault clio 1.5 naft 137mij km

2 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:36 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio Gas-Benzin

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Fier

Okazionnn Renault Clio 1.2 Gaz/Benzin Fabrike

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:43 Makina , Fier

Reno Clio

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:42 Makina , Elbasan

Centralinë për Clio 1.4 16v benzin

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:56 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Clio, 1.2 Benzin Gaz Fabrike, 2010, Cel: 0692126959

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:44 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2i

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:01 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio viti 2012 1.5 dci 90cv

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 09:17 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 21:18 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 18:17 Makina , Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 20:00 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 16:27 Makina , Tiranë

CLIO STORIA

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 17:01 Makina , Tiranë

Shitet Renault Clio 1.4, Gaz-Benzine, Manual, Viti 2004.

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:06 Makina , Vlorë

Shitet ose nderohet plus lek na ana ime.

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 15:38 Makina , Durrës

Shtitet Makina

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 15:01 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 13:41 Makina , Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 15:40 Makina , Lezhë

reno clio super gjendje

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 08:46 Makina , Elbasan

RENAULT CLIO 1.5 NAFT

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 21:36 Makina , Tiranë

Shitet Renault Clio Sport Tourer dCi

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 15:59 Makina , Durrës

Renault clio

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 11:07 Makina , Tiranë

Renault CLIO

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 21:18 Makina , Tiranë

Shitet renault clio

1 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 15:35 Makina , Kavajë

Okazion Renault Clio

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 22:32 Makina , Sarandë

Shitet reno 1.6 bezin gas 900€ okazion

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 20:01 Makina , Tiranë

Reanult Clio

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Reno Clio

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Sht 20:46 Makina , Tiranë

Renault Clio

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:46 Makina , Tiranë

Renault Clio

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:46 Makina , Tiranë

Renault Clio

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 16:30 Makina , Tiranë

Renault Clio

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 15:58 Makina , Vlorë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 12:12 Makina , Tiranë

Shitet renault

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 01:06 Makina , Lushnjë

Renault clio 1.5 nafte

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 18:39 Makina , Tiranë

Renault clio 3

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 21:42 Makina , Shkodër

Falas

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Sht 21:19 Makina , Vlorë

Shitet

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Sht 11:52 Makina , Tiranë

Reno

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Gush 21:15 Makina , Elbasan

clio 1.2 bwnzin

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 21:15 Makina , Korçë

Shitet pa dogan me porosi reno qm3 2014

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 08:39 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.5 Nafte

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 09:59 Makina , Lushnjë

��Renault Clio 2002 1.4 Benzine Manual��

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 09:58 Makina , Elbasan

Clio 1.2 benzin super

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Gush 14:25 Makina , Tiranë

reno clio benzin+gaz

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 15:26 Makina , Durrës

Reno clio

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 09:37 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.5 Nafte

2 600 EUR

23 Gush 17:27 Makina , Tiranë

RENO KLIO ATOMAT 1.1 BEZIN GJËNDJE EMIR

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Jeni duke kerkuar per Renault Clio ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault Clio ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault Clio ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Clio te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault Clio ne MerrJep.al


Keni Renault Clio qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione