Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazione - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 36
Ford , 22
BMW , 16
Renault , 13
Opel , 11
Fiat , 8
Peugeot , 8
Toyota , 6
Citroën , 5
Smart , 5
Nissan , 3
Honda , 2
Hyundai , 2
Porsche , 2
Seat , 2
Volvo , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Infiniti , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Saab , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazione,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazione Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:41 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai 1.5 Disel 2009 Manual shira

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:37 Makina , Fier

Makina me porosi nga Koreja e jugut "Okazione"

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:24 Makina , Pogradec

����Sapo erdhur Toyota Corolla verso 2.2 Diesel 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:03 Makina , Tiranë

Makina me qera nga 17€/dita✅

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 10:16 Makina , Fier

Volkswagen Touareg 3.0 TDI 2013 Full Options!!

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 10:12 Makina , Fier

Audi A6 3.0 TDI 2015 3x S-Line Matrix Super Full!

20 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:12 Makina , Fier

Audi Q5 3.0 TDI 2014 Premium Plus Full!

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:12 Makina , Fier

Audi Q5 S-Line 3.0 TDI 2014 Super Full!

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:07 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 21:52 Makina , Fier

Audi Q5 S-Line 3.0 TDI 2014 Super Full!

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:30 Makina , Tiranë

Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec Look Amg Nderohet !!!

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 14:58 Makina , Lushnjë

Okazione

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 13:57 Makina , Lushnjë

Okazione

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 08:12 Makina , Tiranë

Audi Q5 S-Line2.0 Disel 2010 Automat

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 06:53 Makina , Tiranë

Shitet + nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 23:22 Makina , Tiranë

Vw touran 1.9 Tdi Tek bosht super gjendje 2006

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 12:20 Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 11:21 Makina , Tiranë

Mbrojtes eper kroskotin e makines nga dielli

2 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 11:20 Makina , Kavajë

Bmw seria 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 22:49 Makina , Vlorë

Passat 2012 ose nderrohet caddy

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 00:43 Makina , Durrës

Okazione Audi A5

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Pri 20:19 Makina , Lushnjë

✅Okazione ✅

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 22:56 Makina , Tiranë

OKAZIONE

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:28 Makina , Tiranë

SHITET / NDERROHET(Toke,Ap)- Hyundai Santa2018

26 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 17:26 Makina , Tiranë

Audi A8 3.0 Nafte

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:05 Makina , Tiranë

Bmw 520 Okazione

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 22:55 Makina , Vlorë

Okazion Audi A5 8700€

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 21:54 Makina , Fier

Shitet opel astra okazion

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 13:15 Makina , Tiranë

Okazione

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 10:09 Makina , Vlorë

Okazione! Wv touran 1.6 nafte automat 2015

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 17:55 Makina , Durrës

Okazione

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 04:48 Makina , Tiranë

Okazione

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 16:07 Makina , Tiranë

Okazione

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:29 Makina , Vlorë

�� Mercedes Benz W124 250 turbo 1994 i restauruar gjendja 10

5 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:46 Makina , Tiranë

Okazione fiat Bravo 1.9 Disel MJT 2008 Manual shira

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 07:26 Makina , Vlorë

Okazione! Tuareg 3.0 nafte super

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 20:13 Makina , Tiranë

Okazione !!! Golf 5 4 mation 3500€

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 22:25 Makina , Vlorë

Okazione!Bmw740d individual

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazione | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione