Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

a class ne Shitje | Shiko Ofertat per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 4752
Audi , 107
BMW , 55
Ford , 38
Toyota , 19
Land Rover , 14
Opel , 13
Fiat , 12
Nissan , 10
Smart , 10
Hyundai , 9
Renault , 9
Honda , 7
Peugeot , 5
Mazda , 4
Citroën , 4
Chevrolet , 4
Seat , 3
Škoda , 3
Bentley , 3
Subaru , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
BAIC , 2
Kia , 2
Cadillac , 2
Volvo , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
MINI , 1
Hummer , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
MG , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1

Gjej a class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko a class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. a class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej a class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Sot 14:48
Linku:
Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20
Linku:
Makina , Durrës

A klas 180 CDI����Automat 7G Tronic,05/2006����

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:05 Makina , Elbasan

Opel Zafira

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Makina , Elbasan

�� Mercedes Gle 350d ��

33 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:05 Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

17 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Makina , Elbasan

�� Mercedes c320 ��

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 Makina , Durrës

Shitet A class 150 benzine viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Makina , Kukës

SHITET GOLF 4 AUTOMATIK TIPTRONIK

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:48 Makina , Vlorë

��FORD FIESTA��

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 Makina , Tiranë

❌ Okazion ❌BMW X3 4X4 Look M Fabrike automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 Makina , Tiranë

���� AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO ����

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:21 Makina , Durrës

Ford Fokus 1.6 benzine Automatik me dogane

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 Makina , Durrës

Range Rover Evoque nga zvicra me dogane

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:21 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 200 Kompressor Benzin/Gaz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:05 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 Naft

25 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:59 Makina , Vlorë

MERCEDES E KLASS 220 CDI ✅️FULL OPTIONAL✅️GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

FIESTA 1.4 B/GAZ AUTOMAT 140 MIJ KM

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:43 Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 Makina , Elbasan

A Class 1.4 Benzin-Gaz ,Kamio Manuale ,Viti 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:25 Makina , Durrës

Shitet A Class 170 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20
Linku:
Makina , Durrës

A klas 180 CDI����Automat 7G Tronic,05/2006����

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:19 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Makina , Tiranë

Dodge charger sx-t 2012 okazion

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

MINI COOPER ONE

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

C-CLASS 220 AVANGARD

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

VW TOURAN AUTOMAT 7G

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.Automat

7 111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:52 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2.0 nafte 8-valvola.2010 Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina , Kavajë

Shitet A-class versioni lungo

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:36 Dyqani Makina , Tiranë

MB 180 A classe

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Makina , Lezhë

Audi A4 B5

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 2.7 TDI 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

SHITET & nderrohet BCLASS 2.0 CDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - a class.


Blej a class ne Shitje


Eksploro njoftimet për a class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko a class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë a class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për a class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime a class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione