Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gaz benzin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 8187
VW Volkswagen , 5677
Ford , 2728
Audi , 2196
Opel , 2068
BMW , 1819
Fiat , 1488
Renault , 913
Peugeot , 762
Toyota , 632
Volvo , 603
Nissan , 497
Citroën , 461
Seat , 413
Porsche , 359
MINI , 301
Chevrolet , 273
Alfa Romeo , 270
Hyundai , 253
Škoda , 238
Jaguar , 221
Mazda , 216
Honda , 205
Mitsubishi , 199
Suzuki , 177
Jeep , 144
Lancia , 140
Land Rover , 131
Chrysler , 126
Daewoo , 99
Kia , 95
Smart , 84
Rover , 50
Hummer , 38
Daihatsu , 37
Dodge , 35
Tata , 34
Subaru , 30
Dacia , 29
Lincoln , 29
Cadillac , 21
Saab , 21
Great Wall , 20
GMC , 15
Infiniti , 13
Lexus , 12
Piaggio , 11
MG , 9
Lada , 7
Buick , 7
BAIC , 6
Acura , 6
Ssangyong , 6
Isuzu , 4
Zastava , 2
Bugatti , 2
Pontiac , 2
Maybach , 2
TVR , 1
Lotus , 1
Proton , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gaz benzin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gaz benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:52
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:41
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL(X-Trail)

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes Benz S550 benzin + Gaz super Gjendie

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 16:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 full option 2015 2.0 benzin Perle 330hp

14 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz s class 350 gaz-benzin

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz c class 300 4matic

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:58 Makina  ·  Audi  ·  80  ·  Tiranë

Benzin Gaz

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C200 COMPRESSOR 2005 AUTOMAT ��������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:51 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Benz a class 1.6 benzin viti 2008 super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:43 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 ( Benzin gaz) 22€

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E350

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 6 benzin/gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

‼️OKAZION‼️E class 350 benzin - gaz

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

C3 Automat Benzin_Gaz

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:20 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:59 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Audi A4

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Kavajë

OKAZION !! S KLAS - BENZIN & GAZ 2009 SUPER GJENDJE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:57 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Fokus benzin gaz fabrike viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Kavajë

OKAZION ! Hyndai I20 Benzin & Gaz Viti 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Santa fe benzin gaz automat full

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Kavajë

OKAZION !! AUDI A8 - BENZIN & GAZ - 2011 FULL

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:45 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 ( Benzin Gaz) 22€ pak dit

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:29 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

FORD FIESTA

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mecedez cupe benzin -gaz

2 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:26 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Fier

CHEVROLET AVEO

5 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.5

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

AUDI A4 SLINE

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

SERIA 5 BENZIN GAZ 2013

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:12 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2012 versioni R-Design benzin-gaz

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:09 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Shitet Nissan Rouge SL viti 2015 benzin automat full option

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

CITROEN C3 VITI 2004 1.4 BENZIN + GAZ OKAZION

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C180 COMPRESSOR 2008 AUTOMAT ��������

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C180 BENZIN-GAS 2008 AUTOMAT ����

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C200 KOMPRESSOR 2005 AUTOMAT ����

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C180 COMPRESSOR 2005 AUTOMAT ��������

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS VITI 2014

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Fier

SHITET VOLSWAGEN SHARAN BENZIN GAZ 6+1VENDE

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:44 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vlorë

Opel zafira benzin gaz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:42 Makina  ·  Suzuki  ·  Kizashi  ·  Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4.Benzin-Gaz.Automat.2011 ����

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Durrës

HONDA RIDGELINE OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET HONDA RIDGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Mercedes E200 Benzin Gaz kompresor.

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:39 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

Shitet toyota corolla verso automatik benzin gaz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

Shitet toyota corolla verso automatik benzin gaz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:34 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION HONDA RIDGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:30 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Durrës

HONDA FR-V OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Durrës

MERCEDES BENZ GLK350 OKAZION

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gaz benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione