Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

suzuki | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Suzuki , 1128
Audi , 177
BMW , 136
Volvo , 136
Ford , 125
Toyota , 87
Opel , 51
Fiat , 45
Renault , 30
Land Rover , 25
Citroën , 24
Nissan , 21
Peugeot , 21
Smart , 19
Seat , 16
Alfa Romeo , 11
Škoda , 11
Mitsubishi , 11
Porsche , 11
Chevrolet , 10
Honda , 9
MINI , 8
Hyundai , 8
Mazda , 7
Jaguar , 6
Lancia , 6
Ssangyong , 4
Dodge , 4
Saab , 4
Jeep , 4
Subaru , 4
Kia , 3
Lincoln , 3
Isuzu , 2
Chrysler , 2
Cadillac , 2
Acura , 2
BAIC , 1
Maserati , 1
Bugatti , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe suzuki,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj suzuki Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Gush 17:40
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 02:03 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011 NDERROHET

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:03 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:03 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:03 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 ,

�� Mini Cooper Sd ��

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:03 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:05 ,

SHITET SUZUKI SWIFT 4x4

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

SHITET ose Ndrrohet C 280 4 matic

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 ,

Shitet Volkswagen Caddy

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 ,

Mercedes C CLASS 220 CDI AUTOMATIK ME KLIM EURO4

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:45 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Shitet suzuki swift gaz benzine 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:07 ,

Shitet suzuki ignis,ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:43 ,

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:43 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE + GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

VW PASSAT 2010 2.0TDI 4x4 SAPO ARDHUR

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 ,

Volvo xc90 3.0 Benzine/gaz ZVICRA������������

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:31 ,

Okazionnn MERCEDES-BENZ C200CDI SAPO ARDHUR

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

AUDI A8 , 3.0 NAFTE (PA TAKSE LUKSI)

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10 Dyqani ,

Okazion Fiat 500x cross automat

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:04 ,

Shitet suzuki grand vitara viti prodhimi 2006 1.9

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:04 ,

Ford transit 2.2 diesel 2009

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:49 ,

land rover Okazion

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:49 ,

bmw 120D 2.0 nafte nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:46 ,

SUZUKI GRAND VITARA AUTOMAT GAZ BENZINE 2008

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:46 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

AUDI Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:43 ,

Bmw 328i M3 look Carbon Pack

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:40
Linku:
,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

AUDI A4 Automat DSG 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetech

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

A-CLASS AVANGARDE

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

VW Touran Automat DSG

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

RENO CLIO BENZIN/GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:31 ,

Citroec C3 Automat 1.4 nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:31 ,

Audi A4 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

Opel Astra 1.9 nafte

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:25 ,

AUDI A 6 BENZIN GAZ 2.4 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj suzuki | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione