Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c220 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 8410
Audi , 42
BMW , 38
Ford , 29
Toyota , 17
Opel , 10
Porsche , 9
Chrysler , 6
Fiat , 6
Citroën , 5
Škoda , 4
Volvo , 4
Smart , 4
Peugeot , 3
Honda , 3
Renault , 3
Seat , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Hyundai , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
BAIC , 1
Kia , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c220,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj c220 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:25
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:09
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES BENZ C220 cdi

300 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:25
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:52
Linku:
Dyqani ,

C220 AMG

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 21:28 ,

C220 Mercedes Benz Bluethechnology

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:25 ,

Mercedez Benz C220 BlueTec Viti 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:22 ,

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:19 ,

BMW 2009 BENZIN GAZ ITALJAN.FULLLLLLLLLLLLLLLLL

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:13 ,

Mercedes Benc

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:13 ,

Shitet Mercedes

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:53 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 XHAMAT E ZINJ PARA PER 5 VJET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 ,

Mercedes benz 2004 Okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:34 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 ,

Mercedes Benz

3 199 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

Shitet / Nderrohet .SHKRUANI NE WHATSAPP

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

Mercedes benz C300 4matic

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

Bmw x5 3.0i

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:07 ,

Hyudai Getz 1.5CRDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 ,

C220 w204 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

Vw TOUAREG - R line

28 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:01 ,

VW GOLF ����

4 400 EUR

Viti: 2009
Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

SKODA ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:01 ,

Volvo ���� 1.6 Nafte

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

OPEL ����

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:00 ,

Vw Touran ����

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:49 ,

SUPER MERCEDES GLK 250 BLUETEC

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:37 ,

Benz C klas 220 Naft

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:37 ,

Mercedes C 180 facelift Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 ,

Urgjente super mjet Automatike 7G vetem 214 mije km

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:34 ,

TOURAN 6+1 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:25 ,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:25
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 ,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:18 ,

ALFA

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:10 ,

Nderrohet

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:10 ,

Okazion! Mercedes-Benz C Class 220 CDI Elegance

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

Shitet Mercedez-Benz

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

��FORD FIESTA��

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:28 ,

✅✅✅✅OKAZION TOYOTA CARINA

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:04 ,

Mercedes Benz C220 Hibrid

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:52 ,

Mercedes Benz C220 AUTOMAT❗️❗️

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:18 ,

SHITET BENZ C220 CDI EVO AUTOMATIK ����

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:15 ,

OKAZION MERCEDES BENZ C220 CDI EVO 2005 AUTOMAT ����

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:08 ,

OPEL ���� Corsa

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 ,

Mercedes benz C class

7 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

Mercedes Benz C220, 11/2011, BlueEfficiency, Portabagazh

8 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c220 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • C220 në kategorinë Makina
  • c220 në kategorinë All Category
  • C220 në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • C220 në kategorinë Makina | Audi | A3
  • C220 në kategorinë Makina | Peugeot | 107
  • C220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 63 AMG | C-Class
  • C220 në kategorinë Makina | Opel | Insignia
  • C220 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • c220 në kategorinë Makina | Renault | Clio
  • C220 në kategorinë Automjete

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione