Makina 1.4 ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Ford , 4354
VW Volkswagen , 4294
Toyota , 2532
Peugeot , 1261
Opel , 1233
Citroën , 1024
Seat , 671
Fiat , 643
Renault , 625
Škoda , 356
Audi , 229
Nissan , 218
Honda , 123
Lancia , 117
Mazda , 115
MINI , 109
Hyundai , 80
Chevrolet , 63
Alfa Romeo , 51
Rover , 47
Daewoo , 44
Kia , 32
Suzuki , 25
BMW , 20
Dacia , 17
Mitsubishi , 14
Subaru , 12
Tata , 12
Smart , 9
Piaggio , 7
MG , 6
Volvo , 5
Chrysler , 3
Acura , 3
Daihatsu , 3
Artega , 2
TVR , 1
Lotus , 1
Wartburg , 1
Hummer , 1
Proton , 1
Saab , 1
Jeep , 1
Corvette , 1
Porsche , 1

Gjeni makina 1.4 në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina 1.4 në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina 1.4 dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat 1.4 në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Dje 22:51
Linku:
Dyqani ,

CITROEN C3 , 2005 , NAFTE 1.4 , K.AUTOMATIKE,

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:15
Linku:
,

�� GOLF-6 - 1.4 TSI AUTOMATIK 7G KM ORIGJINALE , ��

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:23
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI MUNDESI NDERRIMI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:17
Linku:
,

OKAZION!! FORD FIESTA 2011 (AUTOMATIKE)

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 00:51 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

Vw Tiguan 1.4 Gas+Benzine Viti 2008 Manuale

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:49 ,

Ford Fusion 1.4 Gaz+Benzine Fabrike Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:48 ,

Ford Fusion 1.4 Nafte 2003 Manuale

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:48 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:48 ,

SUPER OKAZION FUSION 1.4TDCI 1VIT LETRA

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:46 ,

Fiat Cinquecento

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:46 ,

Fiat Cinquecento

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:46 ,

Fiat Cinquecento

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:44 ,

Fiat Cinquecento

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:42 ,

Vw Golf 6 Automatike 1.4 Benzine 190.000 Km

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:26 ,

Ford 2011 Okazionnn������

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:24 Dyqani ,

FORD FUSION 1.4 BENZINE AUTOMAT 2005 3499 EURO

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:21 ,

Shitet ford fiesta 1.4 benzin vit 2016 ***Okazion**

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:20 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:16 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:16 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:13 Dyqani ,

����VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:12 Dyqani ,

Vw polo 1.4 benzin motorr i thjesht

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:10 ,

Ford Fiesta 1.4 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:09 ,

Ford Focus 1.4 benzine

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:09 ,

Citroen C3 1.4 nafte Automatike

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Toyota carrolla 1.4 D4D

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:07 ,

Peugeot 307 naft 1.4 hdi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:06 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin 2005 Sapo Ardhur

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:03
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI MUNDESI NDERRIMI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:01 ,

OPEL MERIVA VITI 2005 . 1.4 BENXIN. ME DOGAN

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

Shitet VW Jetta 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:00 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:00 ,

WOLSWAGEN POLO. VITI 2003. 1.4 BENXIN

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:57 ,

Peugoet 207 - 1.4 Naft -2009 Sapo Ardhur

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:55 Dyqani ,

VW CADDY LIFE 1.4 BENZIN 2007 GERMANY ����

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 ,

Toyota Okazion Corola 1.4 nafte , automat Tirane 0694760035

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 ,

Shitet vw bora 1.4 benzine dokumenta deri 09 2021

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:44 ,

Shes Peugeot 307 78mij km 1.4 benzin 2004 manual

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:44 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:43 ,

Okazion shitet citroen c3 exclusive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:42 ,

Toyota Auris 1.4Nafte Automatike 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:41 ,

Toyota Auris 1.4D4D 2009 Manuale 163.000Km

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:41 ,

Toyota Yaris 1.4Nafte 2007 Automatike

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:41 ,

Ford Fiesta 1.4nafte 2009 Manuale

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:39 ,

Ford Fusion Plus 1.4Nafte , Manuale

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:39 ,

Okazion Renault Megane 1.4 benzin 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:38 ,

Fiesta 1.4 TDCi 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 ,

OKAZION..Peugeot benzine gaz

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:28 ,

shitet

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:23 ,

Toyota Auris 2008 naft 1.4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

Golf 5 GT 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Makina 1.4 në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina 1.4 të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina 1.4, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina benzin gaz me qera ditore, Makina 1.4 me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine 1.4 të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina 1.4 ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën 1.4 tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina 1.4 në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.

Kërkime të ngjashme

1.4 1.4 1.4 nafte 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4 1.4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione