Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Turan - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 7
Audi , 6
Ford , 4
Toyota , 4
Škoda , 2
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Opel , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Turan,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Turan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:47 Makina , Tiranë

♦️♦️♦️Turan Fantastik Automat♦️♦️♦️

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

Okazion ! Turan super gjendje

43 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Makina , Durrës

Turan 1.9 Naft Viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

Shitett turan 6+1 ndrrohet me sprinter fugon

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 Makina , Tiranë

Shitet Touran 2010, 1.9 nafte, automat 5900€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 19:31 Makina , Tiranë

turan

5 300 EUR

Dje 18:10 Makina , Tiranë

Turan AUTOMAT

4 800 EUR

22 Sht 19:39 Makina , Tiranë

shitet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 13:57 Makina , Durrës

Turan 2.0 diesel 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:10 Makina , Fier

turan e sharon

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 13:09 Makina , Tiranë

Volkswagen turan

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:29 Makina , Vlorë

Ford c max 2009 nderrohet me turan ose caddy +/- diferencen

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 09:51 Makina , Durrës

Turan 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 13:21 Makina , Kukës

WV TOURAN-AUTOMAT SUPER

4 275 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 14:25 Makina , Tiranë

Shitet Makina

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 11:39 Makina , Berat

Turan

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 10:19 Makina , Gjirokastër

Vw Turan

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 03:08 Makina , Lushnjë

Okazion

5 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 09:39 Makina , Tiranë

Turan 2006 naft 2.0 okazion 3700 euro okazion

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 13:26 Makina , Krujë

Vw turan

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 12:03 Makina , Tiranë

Vw Turan

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 13:08 Makina , Tiranë

shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 11:18 Makina , Tiranë

Turan 2006 naft 2.0 okazion 3700 euro okazion

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

turan

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 22:11 Makina , Tiranë

Vw Touran 2.0 nafte

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 19:11 Makina , Dibër

Eclas 320 viti 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 09:45 Makina , Tiranë

shitet volzvagen touran

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 20:11 Makina , Tiranë

shitet volzvagen touran

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 13:10 Makina , Kukës

TAURAN 2.0 TDI 7 Ulse viti 2015 PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 16:05 Makina , Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Korr 11:12 Makina , Durrës

VW Turan 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 14:28 Makina , Tiranë

Touran ylber

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 16:35 Makina , Tiranë

Shes turan

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 10:16 Makina , Tiranë

OKAZION

55 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Turan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione