Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vito - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1297
Ford , 20
Audi , 17
Peugeot , 14
Fiat , 11
Opel , 8
Renault , 5
Toyota , 4
BMW , 4
Citroën , 4
Volvo , 4
Mazda , 3
Seat , 3
Hyundai , 3
Nissan , 1
Ssangyong , 1
Daewoo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vito,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vito Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Vito 2.2 (113) VP 2013!!OKAZION PER PAK DIT!!

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:29 Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:22 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ VITO 5 VENDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Makina , Tiranë

Makina me qera. Super çmime.

25 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:35 Makina , Tiranë

Citroen Berlingo 1.6 Nafte !!!

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 Makina , Durrës

Shitet vito automatik

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:04 Makina , Tiranë

Shes

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:47 Makina , Tiranë

Shitet Vito 220 maxi

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me qera nisur nga 19 euro ekonomike, SUV, furgona

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:09 Makina , Fier

Mercedez Vito 2.2 nafte CDI 113 viti 2012

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Makina , Elbasan

Mercedes Benz vito 2.2 manual euro 5

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
21 Sht 20:21 Makina , Durrës

Mercedez Vito 111 Cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:46 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:43 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:18 Makina , Elbasan

Timon Benci

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 10:15 Makina , Durrës

Mercedez Vito 9 Posti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 13:48 Makina , Berat

Toyota Yaris 1.4 Nafte

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:19 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 tdi nderrohet me off road /caddy /vito

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 11:04 Makina , Fier

Benz 123

4 300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 09:14 Makina , Lezhë

Shitet vito 6+1

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:16 Makina , Fier

Mercedes vito

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 08:06 Makina , Fier

Mercedes Vito

1 EUR

15 Sht 15:39 Makina , Shkodër

Mercedes Vito 122 Motor 3.0l

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 17:46 Makina , Tiranë

Okazion cady 1.9 automat ose nderrohet me vito ose viano

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 21:21 Makina , Elbasan

Vito 113 extra lungo

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 18:03 Makina , Tiranë

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 16:00 Makina , Tiranë

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 19:16 Makina , Tiranë

Shitet Mersedenz benz vito 2015 Nafte 8+1 Vende

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 21:15 Makina , Gjirokastër

Vito ne shitje

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 21:26 Makina , Durrës

Mercedes Benz Vito Mixto 111

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:45 Makina , Tiranë

Shitet mercedes vito 111 cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 18:15 Makina , Tiranë

Benz Vito 8+1 Vende Me Letra Shqiptra per Nje Vit

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 16:48 Makina , Tiranë

Vito 220

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 15:56 Makina , Tiranë

shitet pezho 206

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 15:56 Makina , Tiranë

shitet pezho 206

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 15:56 Makina , Tiranë

shitet pezho 206

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 10:51 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz Minibus Vito 120 cdi

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Sht 18:28 Makina , Tiranë

Ford Focus Titanium 1.6 Nafte

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 15:41 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ SPRINTER 14 Vendsh

18 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 07:35 Makina , Tiranë

Benz Vito viti 2009 Nafte Automat V6

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 22:03 Makina , Sarandë

Shitet Vito Frigorifer

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Gush 21:19 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz vito

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 11:37 Makina , Tiranë

Shitet Vito 2005 CDI Euro 4 Okazion!

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 22:11 Makina , Lezhë

Vito

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 14:46 Makina , Durrës

Mercedes-Benz Vito W639

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Gush 14:37 Makina , Berat

Ford Transit 2016 PA DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 23:03 Makina , Tiranë

Vito 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 00:48 Dyqani Makina , Tiranë

Vito 2.0 Benzin 2017 Look Maybach 6+1

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
16 Gush 11:46 Makina , Tiranë

Shitet Benx Vito

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:48 Makina , Shkodër

ATP, VITO

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vito | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vito në kategorinë Makina | Audi | A4
  • Vito në kategorinë Makina | Renault | Laguna
  • vito në kategorinë Automjete
  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Škoda
  • Vito në kategorinë Makina | Honda
  • Vito në kategorinë All Category
  • Vito në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T6
  • vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Nissan | Primastar

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione