Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Shkodër

Alcatel , 20
Apple , 2
Microsoft , 2
ASUS , 1
Asus , 5
AT&T , 1
BlackBerry , 50
Samsung , 4
HTC , 22
Huawei , 41
Lenovo , 13
LG , 63
Motorola , 1
Nokia , 130
Pantech , 3
Samsung , 790
Sony , 34
Toshiba , 1
VK Mobile , 1
Vodafone , 3
ZTE , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:35 Telefona celular , Shkodër

•GALAXY A51 128GB•

150 LEK

Sot 08:35 Telefona celular , Shkodër

•11 PRO MAX 256GB•

520 LEK

Dje 11:36 Telefona celular , Shkodër

Shitet-Nderrohet Oneplus 10 Pro

550 EUR

Dje 09:43 Telefona celular , Shkodër

iPhone 12 Pro Max 256gb

500 EUR

Dje 08:22 Telefona celular , Shkodër

Galaxy S8 Plus

150 LEK

Dje 08:16 Telefona celular , Shkodër

Shitet Nokia 8800 Arte

400 EUR

21 Mar 19:02 Telefona celular , Shkodër

IPHONE 11 PRO

460 EUR

21 Mar 17:00 Telefona celular , Shkodër

Iphone Xs

280 LEK

21 Mar 14:28 Telefona celular , Shkodër

IPHONE 12

43 000 LEK

19 Mar 11:29 Telefona celular , Shkodër

iPhone 13 Pro Max 128gb

890 EUR

17 Mar 15:15 Telefona celular , Shkodër

IPHONE 12 64GB

450 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 19:06 Telefona celular , Shkodër

S21 ultra

550 EUR

11 Mar 20:46 Telefona celular , Shkodër

Samsung S20+

380 EUR

10 Mar 20:34 Telefona celular , Shkodër

Shitet Galaxy Watch 4

120 EUR

10 Mar 20:33 Telefona celular , Shkodër

Ekran origjinal per S22 Ultra

60 EUR

10 Mar 01:41 Telefona celular , Shkodër

Iphone 11 pro max

1 LEK

09 Mar 09:53 Telefona celular , Shkodër

11 pro okazion

300 EUR

08 Mar 11:47 Telefona celular , Shkodër

Shitet-Nderrohet Oneplus 10 Pro

550 EUR

07 Mar 22:09 Telefona celular , Shkodër

12 pro max

600 EUR

05 Mar 23:11 Telefona celular , Shkodër

12 pro max

650 LEK

05 Mar 21:31 Telefona celular , Shkodër

12 pro max

600 EUR

04 Mar 22:53 Telefona celular , Shkodër

iPhone 3GS

60 LEK

04 Mar 11:08 Telefona celular , Shkodër

iPhone 3G 16GB

60 LEK Çmimi me zbritje

02 Mar 23:10 Telefona celular , Shkodër

Galaxy Z Fold 4

1 200 EUR

02 Mar 16:08 Telefona celular , Shkodër

12 pro max

600 EUR

01 Mar 13:52 Telefona celular , Shkodër

12 pro max

600 EUR

01 Mar 10:03 Telefona celular , Shkodër

Okazion 150 lek

130 EUR

27 Shk 20:28 Telefona celular , Shkodër

Iphone 13

540 EUR

27 Shk 18:20 Telefona celular , Shkodër

Okazion XS MAX 256 GOLD

350 EUR

27 Shk 17:41 Telefona celular , Shkodër

Okazion

150 EUR

26 Shk 21:45 Telefona celular , Shkodër

12 pro max

620 EUR

26 Shk 13:26 Telefona celular , Shkodër

Okazion

170 EUR

25 Shk 07:44 Telefona celular , Shkodër

Shitet iphone xr

230 LEK Çmimi me zbritje

24 Shk 19:29 Telefona celular , Shkodër

Iphone 7+

6 000 LEK

24 Shk 19:23 Telefona celular , Shkodër

iPhone 7+

6 000 LEK

24 Shk 04:08 Telefona celular , Shkodër

shitet iphon xs

250 EUR Çmimi me zbritje

16 Shk 21:20 Telefona celular , Shkodër

iphone 11 pro

400 EUR

16 Shk 15:16 Telefona celular , Shkodër

Okazion

700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione