Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nokia Të gjitha në Shkodër

100 , 2
1100 , 1
3310 , 18
5110 , 1
6 , 4
6300 , 3
6310i , 5
6700 , 3
8210 , 1
Asha 200 , 1
Asha 311 , 5
Asha 501 , 1
E72 , 5
Lumia 520 , 6
Lumia 530 , 3
Lumia 535 , 4
Lumia 610 , 2
Lumia 620 , 2
Lumia 625 , 7
Lumia 630 , 1
Lumia 635 , 4
Lumia 640 , 1
Lumia 710 , 1
Lumia 720 , 4
Lumia 800 , 2
Lumia 925 , 1
Lumia 930 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Mar 00:12 Telefona celular , Shkodër

Shitet Nokia 8800 Arte

400 EUR

18 Nën 20:45 Telefona celular , Shkodër

Nokia 3310 - 200 €

200 EUR

03 Korr 10:46 Telefona celular , Shkodër

Shitet nokia biznes 6210

18 Pri 00:17 Telefona celular , Shkodër

nokia biznes

50 EUR

08 Mar 21:53 Telefona celular , Shkodër

Nokia whatssap 4G

50 LEK

13 Jan 12:43 Telefona celular , Shkodër

NOKIA GOLD OKAZION

130 EUR

15 Dhj 22:23 Telefona celular , Shkodër

Shitet nokia 6700

100 EUR

04 Dhj 11:49 Telefona celular , Shkodër

Okazion Nokia E52

5 500 LEK Çmimi me zbritje

26 Nën 18:30 Telefona celular , Shkodër

Nokia 1100

50 EUR

26 Nën 18:30 Telefona celular , Shkodër

Nokia nse-1nx 5110

65 EUR

26 Nën 18:30 Telefona celular , Shkodër

Nokia NHE-8 BX

65 EUR

07 Nën 14:24 Telefona celular , Shkodër

Nokia 6210

60 LEK

27 Maj 12:46 Telefona celular , Shkodër

Shitet nokia 8800 Arte

27 Pri 03:38 Telefona celular , Shkodër

Nokia 8600 Luna

120 EUR

05 Tet 23:27 Telefona celular , Shkodër

Shitet

20 LEK Çmimi me zbritje

03 Tet 12:50 Telefona celular , Shkodër

Nokia 3310 super gjendje

70 EUR Çmimi me zbritje

22 Korr 10:33 Telefona celular , Shkodër

Nokia

300 LEK

09 Korr 19:39 Telefona celular , Shkodër

nokia

75 EUR

26 Qer 12:29 Telefona celular , Shkodër

Nokia

2 500 LEK

28 Pri 20:49 Telefona celular , Shkodër

Nokia

3 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Dhj 20:01 Telefona celular , Shkodër

100%

30 LEK

11 Dhj 15:03 Telefona celular , Shkodër

Nokia

3 500 LEK

04 Dhj 00:51 Telefona celular , Shkodër

Okazion

7 000 LEK

09 Sht 13:39 Telefona celular , Shkodër

Nokia 3310

80 EUR

17 Korr 19:38 Telefona celular , Shkodër

Nokia Lumia

40 LEK

08 Korr 23:54 Telefona celular , Shkodër

Nokia E71

1 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Korr 07:47 Telefona celular , Shkodër

Nokia Biznes

6 000 LEK

23 Maj 10:17 Telefona celular , Shkodër

Okazion 2 dite/ iPhone 6 /16gb

110 EUR

27 Pri 11:51 Telefona celular , Shkodër

Shitet

80 LEK

27 Mar 12:21 Telefona celular , Shkodër

nokia biznes

30 EUR Çmimi me zbritje

10 Shk 13:04 Telefona celular , Shkodër

shes nokia3310

200 EUR

28 Jan 22:00 Telefona celular , Shkodër

Nokia N97

50 EUR

26 Jan 10:24 Telefona celular , Shkodër

Telefon

11 Jan 22:44 Telefona celular , Shkodër

Celular

4 800 LEK Çmimi me zbritje

26 Tet 14:01 Telefona celular , Shkodër

Shitet

5 000 LEK

06 Sht 09:08 Telefona celular , Shkodër

NOKIA 3310

60 LEK

14 Gush 12:30 Telefona celular , Shkodër

Nokia 6700 clasic

50 000 LEK

07 Gush 08:22 Telefona celular , Shkodër

Nokia Lumia 610

5 000 LEK

16 Korr 20:26 Telefona celular , Shkodër

Shitet Telefon

25 LEK

20 Maj 16:27 Telefona celular , Shkodër

Noki 8800

100 EUR

03 Pri 12:13 Telefona celular , Shkodër

nokia

100 EUR

21 Mar 20:34 Telefona celular , Shkodër

Nokia E72

14 Shk 20:31 Telefona celular , Shkodër

microsoft lumia

40 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione