Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

Audi A6

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

VW Tiguan 2.0TDI 4motion 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

SHITET SHTËPI PRIVATE NË SHTOJ I RI,SHKODËR

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar

Sot 09:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKE NË SHTOJ I RI,SHKODËR

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 09:30 Makina  ·  Peugeot  ·  107  ·  Shkodër

Peugeot 107 , Me 4 Dyer , Viti 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 09:05 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Kostum Puma Origjinal

100 LEK

Sot 08:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

•VW PASSAT CC 2.0 TSI•

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 Makina  ·  Lancia  ·  Thema  ·  Shkodër

Lancia Thema 3.0 V6 Executive

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Shkodër

A200 CDI AUTOMATIKE 7G

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

S22 ULTRA 12/256GB

480 LEK

Sot 08:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Shkodër

SAMSUNG Z FOLD 3 5G

370 EUR

Sot 08:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Shkodër

IPHONE 13 PRO

500 EUR

Sot 08:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Mercedes benz s class

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz c class

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz e class

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

VW Tiguan 2.0TDI 4motion 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

HOTEL 3 KATËSH NË SHITJE, VELIPOJË

850 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Sot 08:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RUS ,SHKODËR.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkodër

VW Passat CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

SHITET APARTAMENT 2+1 NE TEPE ,SHKODËR.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

SHITET APARTAMENT 2+1 TË FUSHA E LEKURAVE SHKODËR

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

SHITET SHTEPI 2+1, KRYQEZIMI I DEGES SHKODER

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:38 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Shkodër

Okazion Shitet VOLVO S80 nafte

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RUS ,SHKODËR.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW Jetta 1.6 TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

Shitet 2+1 194m2 Xhabije

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

SHITET SHTËPI PRIVATE NË SHTOJ I RI,SHKODËR

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 08:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

SHITET TOKE + MAGAZINË NË MURIQAN, SHKODER

290 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 08:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW Golf 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

����MERCEDES BENZ C220 CDI 2010 FULL OPSIONE

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkodër

SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË.

500 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

����MERCEDES BENZ C220 CDI FULL PANORAMA

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkodër

����FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

����MERCEDES-BENZ E220 CDI VITI 2014

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Makina  ·  MG  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

shitet ose nderrohet

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

mercedes-benz

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione