Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 14 Pro Max Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 14 Pro Max | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:14 Dyqani Telefona celular , Tiranë

OFERTA CELULARE Tech Tronic Al

779 EUR

Dje 20:05 Dyqani Telefona celular , Tiranë

LOJRA PER PS4 TE PERDORURA

Dje 20:05 Dyqani Telefona celular , Tiranë

KARIKUES 100% ORIGJINALE PER IPHONE 14 PRO MAX

3 500 LEK

Dje 19:06 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 14 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Dje 14:42 Telefona celular , Lushnjë

Iphone

1 030 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 15:19 Telefona celular , Elbasan

Apple iphone 14 pro max

600 EUR

25 Maj 11:09 Telefona celular , Tiranë

Kurs Microsoldering me video te shkarkuara

25 Maj 10:10 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 14 PRO MAX

24 Maj 09:20 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 14 PRO MAX 128GB I RI NE KUTI ( EUROPIAN )

1 099 EUR

22 Maj 18:52
Linku:
Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max 256gb

1 100 EUR

21 Maj 17:21 Telefona celular , Tiranë

iPhone 14 Pro Max i Zi 128Gb si i Ri blere ne mars ne Gjerma

1 150 EUR

20 Maj 18:26 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi Poco x3 pro 6/128 snapdragon 860

190 LEK

20 Maj 17:06 Dyqani Telefona celular , Tiranë

OKAZION APPLE WATCH SERIES 7 45mm ( BATERIA 97%)

270 EUR

19 Maj 19:29 Dyqani Telefona celular , Durrës

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

19 Maj 01:23 Telefona celular , Dibër

Apple iphone 14 pro max

600 EUR

18 Maj 17:36 Telefona celular , Durrës

iPhone 14 Promax (Model Europian)

1 300 EUR

18 Maj 14:59 Telefona celular , Elbasan

Shiten te gjitha

250 000 LEK

17 Maj 23:20 Dyqani Telefona celular , Tiranë

10K TIKTOK FOLLOWERS 50€

50 EUR

17 Maj 09:16 Telefona celular , Lushnjë

Iphon

980 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 17:54 Telefona celular , Fier

okazion

1 300 EUR

11 Maj 22:48 Telefona celular , Durrës

Vape crystal

10 Maj 00:02 Telefona celular , Tiranë

Paisje per Lidhje interneti

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 14 Pro Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione