Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 6s Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6s | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:12 Telefona celular , Korçë

Iphone 6S

9 000 LEK

22 Sht 07:09 Telefona celular , Tiranë

Iphone s6 128 gb gjendje perfekt

100 EUR

01 Gush 14:39 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6-6s

3 500 LEK

24 Korr 02:38 Telefona celular , Durrës

Iphone 6s

100 EUR

24 Qer 18:18 Telefona celular , Durrës

iphone 6&6s 16Gb

70 LEK

09 Qer 21:54 Telefona celular , Tiranë

Iphone6s Ps3supersliml laptop acer

270 EUR

09 Qer 14:34 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s si i Ri

70 LEK

28 Maj 14:56 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S 16 Gb

5 000 LEK

19 Maj 10:05 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

55 LEK

11 Maj 15:11 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

5 000 LEK

16 Pri 16:26 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6s

420 EUR

15 Pri 13:09 Telefona celular , Tiranë

iphone 6s gold

7 000 LEK

20 Mar 10:50 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6s silver 64gb bateri 94 % Nderrohet

150 LEK Çmimi me zbritje

16 Mar 12:32 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 6s

9 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 17:20 Telefona celular , Tiranë

OKAZION

6 000 LEK

19 Shk 13:13 Telefona celular , Durrës

Iphone shitet

10 000 LEK

07 Shk 21:11 Telefona celular , Elbasan

iPhone 6s 16gb

60 EUR

31 Jan 20:34 Telefona celular , Elbasan

Iphone 6s 16 gb 65 milek!!!

65 LEK

20 Jan 11:08 Telefona celular , Elbasan

Iphone 6s 16gb

60 EUR

20 Jan 10:56 Telefona celular , Elbasan

Iphone 6s

60 EUR

31 Dhj 15:33 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 6s gold

8 000 LEK

16 Dhj 11:38 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6s 64GB✅ Okazion

110 EUR Çmimi me zbritje

01 Dhj 22:00 Telefona celular , Krujë

Shitet iphone 6s 64gb

80 EUR

30 Nën 21:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 6S

1 000 LEK

13 Nën 15:55 Telefona celular , Elbasan

TE INTERESUARIT TE SHKRUAJN NE WHATSAPP

60 LEK

03 Nën 13:19 Telefona celular , Elbasan

iphone 6s gold 64 gb

50 EUR

22 Tet 14:53 Telefona celular , Shkodër

iPhone 6s

10 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Tet 22:18 Telefona celular , Fier

Iphone 6s 64gb

40 EUR

18 Tet 21:48 Telefona celular , Durrës

iphone 6s si i ri

80 EUR

18 Tet 21:48 Telefona celular , Durrës

Iphone 6s Okazion vetem Sot

7 000 LEK

18 Tet 20:41 Telefona celular , Durrës

Iphone 6s

85 EUR

06 Tet 00:33 Telefona celular , Durrës

iPhone 6s 64gb

65 EUR

29 Sht 11:16 Telefona celular , Tiranë

Shitet

70 LEK

26 Sht 14:35 Telefona celular , Tiranë

iphone 6s 16 gb

80 EUR

24 Sht 09:49 Telefona celular , Tiranë

shitet iphone 6s

8 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Gush 21:24 Telefona celular , Fier

Celularet me te lire

85 EUR

13 Gush 10:12 Telefona celular , Sarandë

Iphone 6s ne shitje✅✅✅

50 LEK

09 Gush 16:25 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 6S 80 MIJ LEK

8 000 LEK

09 Gush 15:46 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

80 EUR

08 Gush 01:24 Telefona celular , Durrës

iPhone 6s gold, 32gb si i ri

120 LEK

03 Gush 12:46 Telefona celular , Durrës

Okazion Iphone 6s 16gb

50 EUR

19 Korr 11:50 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s

15 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Qer 12:17 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s Plus 16 GB

90 EUR

28 Qer 20:07 Telefona celular , Shkodër

okazion 64Gb

90 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 6s | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione