Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 12 Pro Max Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 12 Pro Max | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

AIRPODS GEN 2 100% ORIGJINALE ( POSTA FALAS)

60 EUR

Dje 20:01 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Qark 12 Pro Max 256gb ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Bateri Origjinale 12 Pro Max ❌

1 LEK

Dje 19:58 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 12 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Dje 19:10 Telefona celular , Pogradec

iPhone 12 Pro Max

600 EUR

Dje 12:16 Telefona celular , Tiranë

EKRAN IPHONE 12 PRO MAX ORIGJINAL

25 000 LEK

Online
Dje 09:50 Telefona celular , Tiranë

SHITET IPHONE 12 PROMAX 256GB

650 EUR

Online
Dje 09:44 Telefona celular , Shkodër

iPhone 12 Pro Max 256gb

380 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:01 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12pro max 128gb

1 EUR

29 Maj 16:48 Telefona celular , Durrës

12 Pro Max 128GB

28 Maj 10:06 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 Pro Max amerikan

830 LEK

27 Maj 10:59 Telefona celular , Tiranë

IPhone 12 dhe 11 pro max nga Usa

500 LEK Çmimi me zbritje

26 Maj 22:17 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 PRO MAX 10/10 Okazion

620 EUR

26 Maj 20:54 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 pro max 256 GB

650 EUR

26 Maj 18:25 Telefona celular , Tiranë

12 promax

500 EUR

Online
26 Maj 15:47 Telefona celular , Tiranë

Okazion 12 pro max 500 €

500 EUR

26 Maj 07:37 Telefona celular , Tiranë

12promax

500 EUR

Online
26 Maj 00:24 Telefona celular , Tiranë

MACBOOK PRO 2020 - OKAZION

1 199 EUR

23 Maj 10:47 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 Pro Max - 128GB- Gjendje 10/10

600 EUR

22 Maj 13:03 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 Pro max

600 EUR

21 Maj 08:43 Telefona celular , Tiranë

12 promax

500 EUR Çmimi me zbritje

Online
19 Maj 15:55 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 pro max ( 256 G ) me kutine origjinale

670 EUR

16 Maj 09:16 Telefona celular , Tiranë

12 Pro Max 128 Gb,Apple Watch seria 7

820 EUR

15 Maj 01:18 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 Pro Max 256gb

430 EUR

11 Maj 13:07 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 pro max 256 GB

620 EUR

10 Maj 00:46 Dyqani Telefona celular , Tiranë

EKRANE ORIGINAL APPLE

8 000 LEK

08 Maj 22:58 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 pro max 256 gb

480 EUR

02 Maj 22:34 Telefona celular , Durrës

ip 12 Pro max 256 GB CE europian

390 EUR

02 Maj 17:36 Telefona celular , Durrës

12 Pro max 256GB CE okazion

399 EUR

26 Pri 17:19 Telefona celular , Durrës

iphone 12 pro max 256 GB okazion

399 EUR

26 Pri 13:26 Telefona celular , Durrës

iphone 12 pro max 256 GB

390 EUR

22 Pri 11:31 Telefona celular , Berat

Shitet iphon 12Pro Max

60 000 LEK

16 Pri 18:31 Dyqani Telefona celular , Durrës

Apple iPhone 12 Pro Max - 256GB

700 EUR

10 Pri 20:46 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 12 PRO MAX - (OKAZIONE)

670 EUR

09 Pri 18:49 Telefona celular , Shkodër

Iphone 12 ProMax

599 LEK

08 Pri 23:13 Telefona celular , Tiranë

shes iphone 12 pro max gjendja 10\10

700 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 12 Pro Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione