Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Shkodër

Galaxy A3 , 7
Galaxy A5 , 30
Galaxy A6 , 3
Galaxy A7 , 7
Galaxy A9 , 1
Galaxy C5 , 1
Galaxy C7 , 1
Galaxy J1 , 11
Galaxy J2 , 3
Galaxy J3 , 17
Galaxy J5 , 53
Galaxy J6 , 13
Galaxy J7 , 24
Galaxy J8 , 3
Galaxy S2 , 3
Galaxy S3 , 17
Galaxy S4 , 55
Galaxy S5 , 42
Galaxy S6 , 33
Galaxy S7 , 14
Galaxy S8 , 37
Galaxy S9 , 9
Galaxy S9+ , 13

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Shkodër

SAMSUNG Z FOLD 3 5G

370 EUR

Dje 18:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

S22 ULTRA 12/256GB

480 LEK

16 Maj 20:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Shkodër

Shitet/nderrohet Samsung S20 plus

150 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 20:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Shkodër

S23 Ultra 12/512 Gb Shitet

800 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 11:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A03s  ·  Shkodër

Samsung

6 000 LEK

27 Mar 12:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A03s  ·  Shkodër

Samsung

6 500 LEK

20 Mar 16:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A03s  ·  Shkodër

Samsung a03s

7 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Mar 21:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

samsung galaksi s22 ultra

500 EUR

17 Mar 15:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

samsung s22 ultra

500 EUR

16 Mar 22:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A01  ·  Shkodër

SAMSUNG S23 ULTRA 512 GB

14 Mar 15:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Shkodër

Sasmung Zflip 4 8/256Gb

550 EUR

13 Mar 18:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6 Plus  ·  Shkodër

Samsung a6 plus

11 200 LEK

04 Mar 20:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22+  ·  Shkodër

S22+

400 EUR

27 Shk 00:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

shitet

230 EUR

25 Shk 20:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

shitet ose nderrohet

250 EUR

25 Shk 18:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A52s  ·  Shkodër

Samsung a52s

100 LEK

25 Shk 15:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Shkodër

Shitete Samsung Galaxy S9

150 EUR

19 Shk 01:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy M20  ·  Shkodër

SHITET Samsung Galaxy M20 3/32

90 EUR Çmimi me zbritje

03 Shk 10:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A10s  ·  Shkodër

SHITET Samsung Galaxy A10s

60 EUR

25 Jan 01:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Shkodër

Samsung galaxy s21 ultra

210 EUR

05 Jan 14:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Shkodër

Samsung A50 64GB

50 LEK

16 Dhj 22:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Shkodër

Samsung galaxy s21 ultra

380 EUR

16 Dhj 12:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8 Plus  ·  Shkodër

SAMSUNG S8 PLUS

100 EUR

03 Nën 00:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04e  ·  Shkodër

Samsung

4 500 LEK Çmimi me zbritje

27 Tet 21:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04e  ·  Shkodër

Samsung

6 500 LEK Çmimi me zbritje

22 Tet 12:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Shkodër

Samsung galaxy s21 ultra plus galaxy watch 4 44mm

400 EUR

22 Tet 08:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  S21 Ultra 5G  ·  Shkodër

Samsung galaxy s21 ultra plus galaxy watch 4 44mm

400 EUR

17 Tet 17:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

IPhone

800 LEK

12 Tet 18:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Shkodër

A14

120 LEK

02 Tet 20:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold  ·  Shkodër

z fold 5

1 200 EUR

25 Sht 20:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Shkodër

Samsung S20+

310 EUR Çmimi me zbritje

24 Sht 14:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50s  ·  Shkodër

Shitet A50s

6 000 LEK

04 Sht 01:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Shkodër

Note 10 plus

28 Gush 21:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Samsung

1 500 LEK

28 Gush 14:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Shkodër

Shitet Samsun Galaxy S9

10 000 LEK

22 Korr 18:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04  ·  Shkodër

Samsung galaxy a04e

7 500 LEK Çmimi me zbritje

05 Korr 18:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Shkodër

Shitet Samsung Galaxy a51 250 gb

220 EUR

22 Qer 23:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Shkodër

Samsung Note 10 plus 256/12

280 LEK

14 Maj 17:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

S22 Ultra 128Gb

700 EUR

02 Maj 16:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 FE  ·  Shkodër

Galaxy s21 fe 5g

350 LEK

29 Pri 14:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Samsung Galaxy s21 5G

40 000 LEK

12 Pri 23:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

Samsung S22 Ultra 128GB

730 EUR

15 Mar 19:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  S21 Ultra 5G  ·  Shkodër

S21 ultra

550 EUR

08 Shk 18:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Shkodër

Samsung note 10+

370 LEK

04 Shk 18:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9+  ·  Shkodër

Samsung S9+ gjendje gati i ri✅

250 EUR

31 Jan 09:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

Samsung S22 ULTRA 128gb

700 EUR

28 Jan 13:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Shkodër

Prefect

10 000 LEK

18 Jan 12:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Shkodër

Hydrogel film(qese mbrojtese)per Samsung S22 Ultra...

1 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Jan 12:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Shkodër

Samsung S21 Ultra kuti origjinale

17 EUR

17 Dhj 19:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 Edge  ·  Shkodër

Shitet Samsung S7 Edge 110mij lek

90 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione