Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apple iPhone ne Shitje | Njoftimet në Shqipëri


Gjej mijëra njoftime për Apple iPhone ne Shitje me oferta të ndryshme. Shiko njoftimet per iPhone ng modelet e ndryshme si: iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 6 Plus dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne MerJep.al.Sot 15:23 Telefona celular , Pogradec

iPhone 12 Pro Max

600 EUR

Sot 14:02 Telefona celular , Tiranë

13 Pro Max Okazion

770 EUR

Sot 13:59 Telefona celular , Shkodër

Nderroj Iphone 11 pro me S20Ultra/Note 20Ultra

310 EUR

Sot 13:58 Telefona celular , Tiranë

Okazion 6s+ 32giga

60 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:54 Telefona celular , Tiranë

iphone 5s

6 300 LEK

Online
Sot 13:35 Telefona celular , Tiranë

iPhone 13 Pro Max 256GB �� 10/10 ⭐️

97 000 LEK

Sot 13:29 Telefona celular , Tiranë

Iphone X super gjendje 220 mij leke

22 000 LEK

Sot 13:29 Telefona celular , Tiranë

Iphone X okazion 220 mij leke

22 000 LEK

Sot 13:29 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 64 gb gjendje 10/10 220 mij leke

22 000 LEK

Sot 13:28 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64gb 77% battery health 200 mij leke

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:28 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 64 gb 77% battery health 200mij leke

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:15 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 pro max i ri

440 EUR

Sot 13:10 Telefona celular , Korçë

Iphone SE (2020) Gjenrat e 2

220 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 13:07 Telefona celular , Durrës

iphone 14 Pro Purple 10/10

899 EUR

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Qark 12 Pro Max 256gb ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 14 Pro Origjinal ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 13 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 13 Pro Origjinal ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 12 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 12 - 12 Pro Origjinal ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Pro Origjinal ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Origjinal ❌

1 LEK

Sot 13:07 Telefona celular , Korçë

Iphone 6S

10 000 LEK

Online
Sot 13:07 Telefona celular , Korçë

Iphone SE 2 (2020)

230 EUR

Online
Sot 13:07 Telefona celular , Korçë

Iphone 8

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 13:07 Telefona celular , Korçë

Iphone 6

80 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 13:07 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus

28 000 LEK

Online
Sot 13:07 Telefona celular , Korçë

Iphone 5s

50 LEK

Online
Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Qark Xr 64gb ❌

1 LEK

Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Qark 13 Pro Max 256gb ❌

1 LEK

Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone XS Max ❌

1 LEK

Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Bateri Origjinale 13 Pro Max ❌

1 LEK

Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Bateri Origjinale 12 Pro Max ❌

1 LEK

Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone X ❌

1 LEK

Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone Xs Max Origjinal ❌

1 LEK


Jeni duke kërkuar për Apple iPhone ne Shitje? Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira për iPhone ne Shitje nga modelet e ndryshme. Blej apo shit iPhone ne MerrJep.al.


Blej Apple iPhone ne Shitje


Eksploro njoftimet ne Merrjep.al dhe gjej oferta per Apple iPhone ne Shitje. Shiko njoftimet per iPhone nga modelet e ndryshme si: iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 6 Plus dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferta ne GJithe Shqiperine.


Shit iPhone ne MerrJep.al


Keni Apple iPhone qe deshironi te shisni? Krijoni njoftime shpejt dhe lehte ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione