Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone XS Max Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XS Max | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Mar 18:53 Telefona celular , Tiranë

Iphone XS Max 256 Gb

34 000 LEK

17 Sht 22:05 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone xs max 64gb

380 EUR

02 Korr 11:15 Telefona celular , Tiranë

apple seria 5/44 mm

279 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 18:35 Telefona celular , Tiranë

Iphone Xsmax

240 LEK

15 Shk 15:14 Telefona celular , Tiranë

Shitet Apple TV

500 LEK

11 Jan 13:50 Telefona celular , Durrës

Samsung

02 Jan 23:03 Telefona celular , Berat

Iphone Xs max 256gb

370 EUR

18 Sht 15:51 Telefona celular , Devoll

iPhone XS 64 gb nga USA

36 000 LEK

18 Sht 15:51 Telefona celular , Devoll

Shiten 2 iPhone XS 64 USA secili 36000

36 000 LEK

30 Korr 14:17 Telefona celular , Tiranë

apple seria 5/44mm

279 EUR

19 Korr 16:23 Telefona celular , Tiranë

apple seria 5 /44mm

299 EUR

19 Korr 16:23 Telefona celular , Tiranë

apple seria 5 /44mm

299 EUR

19 Korr 16:23 Telefona celular , Tiranë

apple seria 5 /44mm

299 EUR

19 Korr 16:23 Telefona celular , Tiranë

apple seria 5 /44mm

299 EUR

17 Qer 10:24 Telefona celular , Tiranë

iphon 6s plus

110 LEK

05 Qer 07:51 Telefona celular , Fier

iphonexsmax

300 EUR

21 Maj 16:29 Telefona celular , Korçë

Iphone xs max 256 gb

520 LEK

27 Pri 16:57 Telefona celular , Durrës

IPHONE 6S

120 LEK

15 Gush 22:35 Telefona celular , Tiranë

iPhone Xs Max Gold 256 Gb

75 000 LEK

28 Korr 15:27 Telefona celular , Tiranë

iPhone Xs Max 256 Gb

650 EUR

15 Maj 20:20 Telefona celular , Shkodër

Shitet

30 LEK

14 Maj 13:53 Telefona celular , Tiranë

Okazion

68 000 LEK

06 Shk 11:31 Telefona celular , Tiranë

Marinela

850 EUR

09 Jan 22:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs max 64 GB

550 EUR

25 Nën 16:36 Telefona celular , Korçë

Okazion

900 EUR

19 Nën 11:40 Telefona celular , Dibër

Apple iPhone XS Max

440 EUR

29 Korr 10:46 Telefona celular , Tiranë

ipad mini 3

150 EUR

22 Maj 18:35 Telefona celular , Berat

iPhone XS Max 256gb

690 EUR

22 Maj 18:35 Telefona celular , Berat

iPhone XS Max 512gb

710 EUR

22 Maj 18:35 Telefona celular , Berat

iPhone XS 512gb

690 EUR

22 Maj 18:27 Telefona celular , Berat

iPhone XS 256gb

670 EUR

22 Maj 18:27 Telefona celular , Berat

iPhone XS 64gb

650 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XS Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione