Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Celular në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 53
Acer , 3
Alcatel , 247
Apple , 7
Apple , 102
Microsoft , 5
Amoi , 6
ASUS , 4
Apple (Iphone) , 28449
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 111
Ducati , 1
Philips , 1
AT&T , 48
Lenovo , 2
Lenovo , 2
Lenovo , 6
LG , 3
Audi , 1
BenQ , 2
Bird , 1
BlackBerry , 928
Samsung , 92
Ericsson , 9
Google , 181
HP , 35
HTC , 805
Huawei , 1085
i-mate , 1
i-mobile , 25
Lenovo , 327
LG , 1188
Mobile , 53
Motorola , 168
MWg , 1
Nokia , 1386
O2 , 5
Pantech , 4
Samsung , 17837
Sendo , 1
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 656
T-Mobile , 6
Telit , 1
Toshiba , 6
Vertu , 33
VK Mobile , 10
Vodafone , 154
WND , 1
XCute , 2
ZTE , 58

Bëhu me telefon të ri me MerrJep.al. Gjej smartphone më të ri me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për telefon nga markat më të njohura, iPhone më të ri si iPhone X, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max dhe Android, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, dhe shumë të tjerë. Gjej telefonin ideal në MerrJep.al.Sot 00:02 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Tiranë

Samsung S22 Ultra 128GB

489 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:44 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo Find X6 Pro "super super okazion"

800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Durrës

Samsung S22 Ultra 512/12 Nderrohet

Dje 23:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Durrës

Samsung A54 si i Ri 200 Mije Lek

Dje 23:08 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Xiaomi Poco F4 Me kuti 190Mije Lek

190 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:41 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·   ·  Shkodër

nuiba z 60 ulrta 512.16+12r

720 EUR

Dje 22:29 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip 5  ·  Tiranë

Z Flip 5, 580 euro

580 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Samsung A05

9 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 950  ·  Tiranë

Lumia 950

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 21:45 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Korçë

Redmi 5 plus

6 000 LEK

Dje 21:45 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Google pixel 8 pro

Dje 21:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Korçë

Iphone 7 plus (100��)

10 000 LEK

Dje 21:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Korçë

Samsung note 10+

23 000 LEK

Dje 21:45 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Korçë

Google pixel 6 Pro (gjendje 10/10)

320 EUR

Dje 21:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A12  ·  Korçë

Samsung a12 4/64

100 EUR

Dje 21:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 purple 128gb

200 EUR

Dje 21:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Tiranë

Iphone 8 64gb

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 21:04 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus 11 256GB/16

449 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE2  ·  Tiranë

IPHONE SE 2 64GB ��EDI PHONES ��

149 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Dyqan Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 20 Pro  ·  Tiranë

HUAWEI MATE 20 PRO ��EDI PHONES ��

17 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Tiranë

SAMSUNG A51 128/4 ��EDI PHONES ��

12 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG B315 I RI NE KUTI ��EDI PHONES ��

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Tiranë

SAMSUNG A04S 32/3 (NEW)��EDI PHONES ��

12 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05 64GB 4GBRAM ��EDI PHONES ��

13 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Tiranë

SAMSUNG A14 64 /4 ��EDI PHONES ��

14 000 LEK

Shitësit të Besuar

Dëshironi të bleni telefon të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë përzgjedhjesh të telefonëve nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej telefonin ideal për ju.


Mijëra njoftime për telefon në shitje


Gjej me mijëra njoftime për telefon të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për iPhone 5s, 6, 6s, 6 Plus, 8 Plus, iPhone X, 11, 11 Pro, Xs Max, Samsung A3, A5, A8, Samsung A20, A50, J3, Samsung Galaxy S9, S7, S6, Note 4, Note 8, Note 7, S7 edge, S8 Plus, S4, Samsung J5, J6, J8, dhe shumë smartphone tjerë nga markat dhe modelet më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko për telefon celular të caktuar dhe gjej atë që të përshtatet mv shume me çmimet më të arsyeshme.


Shit telefon të ri dhe të përdorur në MerrJep.al


Posedoni telefon të ri apo të përdorur që dëshironi ta shisni? Shpërndaj njoftime në Merrjep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shit telefon nga markat dhe modelet e ndryshme si iPhone apo Android dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione