Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) Model Tjeter Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:21 Telefona celular , Fier

AirPods Pro

7 000 LEK

Dje 17:36 Telefona celular , Tiranë

shiten airpods pro

75 EUR

01 Tet 10:31 Telefona celular , Tiranë

Iphone 15 Promax 256 gb New!

1 650 EUR

30 Sht 22:23 Telefona celular , Tiranë

ipad 2

10 LEK Çmimi me zbritje

30 Sht 08:48 Telefona celular , Pogradec

Iphone 15 Pro Max (256GB)

1 750 EUR

26 Sht 11:11 Telefona celular , Tiranë

IPhone 8 Plus

120 LEK

26 Sht 03:05 Telefona celular , Kukës

lphone 15 pro 256gb

950 EUR

25 Sht 17:57 Telefona celular , Tiranë

Airpods Pro 2th Gen

100 EUR

25 Sht 15:20 Telefona celular , Durrës

Shitet iphone 15 pro max

1 700 EUR

24 Sht 23:00 Telefona celular , Durrës

Iphone 15 pro max 256 gb blue

1 750 EUR

23 Sht 13:09 Telefona celular , Durrës

shitet airpods pro 2 gen

85 EUR

22 Sht 15:55 Telefona celular , Tiranë

Apple Watch Series 3

7 026 LEK

21 Sht 22:32 Telefona celular , Korçë

Okazjon

170 EUR

20 Sht 12:35 Telefona celular , Tiranë

numra anglez

25 EUR

18 Sht 00:59 Telefona celular , Lezhë

Apple iphone 15 pro max

1 000 EUR

06 Sht 12:00 Telefona celular , Tiranë

Marr konosla te vjetra

5 000 LEK

06 Sht 11:58 Telefona celular , Tiranë

Marr lojra te vjetra

80 EUR

02 Sht 20:38 Telefona celular , Fier

apple watch

100 EUR

02 Sht 11:47 Telefona celular , Tiranë

iPad Air 4

435 EUR

27 Gush 12:01 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 8 plus

150 EUR

25 Gush 18:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone X 0696304684

250 LEK Çmimi me zbritje

24 Gush 19:23 Telefona celular , Vlorë

Shitet apple watch

300 EUR

16 Gush 15:54 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 12 PRO MAX

300 LEK

15 Gush 11:21 Telefona celular , Tiranë

Shitur

1 LEK Çmimi me zbritje

10 Gush 23:41 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 pro max

300 EUR

10 Gush 11:35 Telefona celular , Tiranë

Kerkoj Apple Watch

03 Gush 17:40 Telefona celular , Tiranë

Airpods Max Space Gray

380 EUR

07 Korr 00:02 Telefona celular , Tiranë

Airpods pro te reja

89 EUR Çmimi me zbritje

05 Korr 15:13 Telefona celular , Durrës

Airpod Max Apple

500 EUR

04 Korr 17:50 Telefona celular , Durrës

Airpod Max Apple

500 EUR

03 Korr 00:08 Telefona celular , Durrës

Shiten ipod pro +karikus org

70 LEK

30 Qer 09:55 Telefona celular , Durrës

Apple Watch Seria 5 (44mm) 97 % batteri

150 LEK

22 Qer 20:14 Telefona celular , Tiranë

Ipad air 1

70 EUR Çmimi me zbritje

20 Qer 08:56 Telefona celular , Tiranë

Airpods

50 LEK

12 Qer 10:36 Telefona celular , Tiranë

Airpids pro

111 LEK

04 Qer 14:36 Telefona celular , Krujë

Frigorifer

24 Maj 21:01 Telefona celular , Berat

iPhone 8 Plus okazion

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione