x5 | Shkodër | Automjete | Makina

BMW , 162
Audi , 6
Peugeot , 2
Fiat , 1
Ford , 1
Mazda , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe x5,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj x5 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:03 Dyqani ,

BMW X5

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 ,

X5 viti 2011 35d Xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:13 ,

Okazion BMW X5 full M Sport 08.naft.AUTOMAT

6 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:27 ,

Shitet ose Ndrrohet BMW X5 e70 e 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:09 ,

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 15:24 ,

Audi A3 Shitet Nderrohet

2 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 22:12 ,

Shitet Bmw X5 2008 FULL 3.0 Nafte (Pa Takse Luksi)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 11:54 ,

���� BMW X5 ����

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 00:51 ,

BMW X5 Facelift

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:11 ,

SHITET BMW X5 VITI 2011 FULL OPSION

1 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 12:09 ,

Bmw x5 Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 19:41 ,

shitet BMW x5

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 14:32 ,

SHITET BMW X5 2003 GJENDJE PREFEKTE

40 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 12:20 ,

Shitet BMW X5

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 20:11 ,

Shitet ose nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:38 ,

����Shitet X5 2003 ����❗️❗️OKAZION❗️❗️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:49 ,

Bmw X5 3.0 benzin gaz full

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:41 ,

Mercedes benz e220 w211 avangarde

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 09:36 ,

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:47 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 23:57 ,

BMW X5

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:01 ,

BMW X5 3.5d biturbo panoram OKAZION SUPER FUL MUNDSI NDRRIMI

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 22:46 ,

BMW X5 - 2008 - 3.0 Nafte Automat - Mundesi Nderrimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 06:07 ,

BMW X5

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 13:40 ,

OKAZION BMW X5 3.5D FULL MUNDSI NDERRIMI

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 12:28 ,

OKAZION X5 2012 FULL MUNDSI NDRRIMI

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 09:26 ,

Pjes kembimo

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 19:33 ,

BMW X5 3.0d PANORAMA

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 14:52 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 11:23 ,

Bmw x5 3.0

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 18:38 ,

BMW X5 3.0si 7 vendeshe !!! OKAZION !!!

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 08:46 ,

BMW X5 viti 2002 pa takse luksi

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 17:57 ,

Shitet BMW X5 e vitit 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 09:12 ,

Bmw X5 3.0 2009

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 21:58 ,

BMW X5 3.0 2009

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 09:45 ,

2011 BMW X5

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 22:04 ,

BMW X5 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 10:54 ,

BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 21:19 ,

X5 3.5 Panoram Extra Full 2012

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 07:08 ,

Okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Gush 08:16 ,

Okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 13:38 ,

Okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 16:00 ,

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 16:41 ,

Okazin

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Gush 08:15 ,

X5 okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj x5 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X5 X5 X5 X5 X5 X5 X5 X5 x5 X5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione