Smart | Shkodër | Automjete | Makina

Smart , 142
Audi , 5
Peugeot , 2
BMW , 1
Ford , 1
MINI , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:44 ,

smart 0.8 cdi

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:28 ,

smart look brabus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 21:25 ,

Smart

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 15:24 ,

Audi A3 Shitet Nderrohet

2 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 08:55 ,

SMART FORTWO VITI 2008 NAFTE PANORAMA

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Mar 09:06 ,

Shitet Smart For-four

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 15:58 ,

Shes Smart ForFor të vitit 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:26 ,

Smart

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 09:28 ,

Shitet Smart For-four

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 09:15 ,

Smart 2006 benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Jan 12:05 ,

Smart

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 19:50 ,

Smart ��

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 19:17 ,

Smart ForTwo benzin

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 11:08 ,

smart

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 08:57 ,

Smart 800cc naft ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 15:32 ,

Smart ForTwo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 16:00 ,

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 17:34 ,

okazzzzion 1.699 euro

1 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 21:36 ,

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 15:29 ,

Smart forfour

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Qer 11:52 ,

Mercedes Benz C220 2010 Blueeficency

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 06:04 ,

Shitet Smart For Fuor

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 20:10 ,

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 13:49 ,

Shitet smart

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 01:47 ,

smart 1.0 benzine

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 19:35 ,

shkoder

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Pri 08:45 ,

SMART FORTWO 05

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 13:16 ,

Smart 1.1 Benzine viti 2006

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 13:16 ,

MAKINE TE NDRYSHME BMW MERCEDES BENZ GOLF

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 10:52 ,

Ndrohen dy makinat me nje makin mercedez 220 class

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 18:01 ,

Smart 1500€

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Shk 15:00 ,

Smart

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 14:56 ,

Smart

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 07:26 ,

Makina

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Shk 21:55 ,

Smart fortwo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 17:14 ,

Smart Fortwo 1.0 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Shk 21:47 ,

Smart

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 18:53 ,

Smart

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Jan 21:34 ,

Peugeot 207 - Ardhur nga Gjermania

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 21:52 ,

Smart

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 17:32 ,

Smart 600 benzin

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 22:17 ,

Smart

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Dhj 12:49 ,

Smart

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 22:13 ,

Smart

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Dhj 10:23 ,

Smart

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 18:32 ,

Smart

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione