Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Shkodër

Acura , 29
Aixam , 8
Alfa Romeo , 247
Artega , 3
Audi , 1874
BAIC , 1
Bentley , 2
BMW , 1200
Buick , 2
Cadillac , 24
Chevrolet , 42
Chrysler , 82
Citroën , 200
Corvette , 4
Dacia , 2
Daewoo , 16
Daihatsu , 8
Dodge , 15
Ferrari , 4
Fiat , 547
Ford , 1370
GMC , 2
Grecav , 1
Honda , 37
Hummer , 10
Hyundai , 87
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 50
Jeep , 88
Kia , 65
KTM , 6
Lada , 3
Lancia , 83
Land Rover , 534
Lexus , 2
Lincoln , 5
Maserati , 5
Maybach , 1
Mazda , 57
Mercedes-Benz , 8657
MG , 14
MINI , 53
Mitsubishi , 222
Morgan , 1
Nissan , 184
Opel , 810
Peugeot , 273
Piaggio , 7
Porsche , 59
Renault , 492
Rover , 31
Saab , 12
Seat , 165
Škoda , 70
Smart , 202
Ssangyong , 25
Subaru , 3
Suzuki , 23
Tata , 3
Tesla , 2
Toyota , 274
Trabant , 1
TVR , 2
VW Volkswagen , 4534
Volvo , 129
Wiesmann , 2
Yugo , 4
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 00:39
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedez- Benz 220 CDI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

Audi A6

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:20
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

⚠️⚠️OKAZION BMW X6 3.0 DISEL⚠️⚠️

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:13
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Range Rover Sport HSE 2017

32 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:20
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

⚠️⚠️OKAZION BMW X6 3.0 DISEL⚠️⚠️

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:16 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Mercedes Benz E350

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Shkodër

C class 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:59 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

CITROEN 1.6 NAFT 2011 AUTOMAT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes-Benz C220 Cdi

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:49 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkodër

CITROEN C3

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 22:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

GOLF 5 DIZEL AUTOMATIC

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 22:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

PASSAT

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online
Sot 22:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Audi A4 2.0TFSI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 GTI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 Automat 2.5 ( 2013 )

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Ml 350 viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Makina  ·  Peugeot  ·  107  ·  Shkodër

Peugeot 107 , Me 4 Dyer , Viti 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 22:14 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Shkodër

SAAB 1.9 NAFTE AUTOMAT

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:14 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkodër

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE 2011

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

•VW PASSAT CC 2.0 TSI•

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Shkodër

A CLASS AUTOMATIKE 7G

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Merzedes Benz E 220 CDI

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 21:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW x5

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 Makina  ·  BMW  ·  428  ·  Shkodër

BMW 428i Cabrio

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota rav 4

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

Mercedes GLK220 CDI

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

Audi A6 Nafte 2013 Automat 8G

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:15 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota rav 4

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda5  ·  Shkodër

MAZDA 5 OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkodër

B CLASS AUTOMAT 2007 OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Makina  ·  Lancia  ·  Thema  ·  Shkodër

Lancia Thema 3.0 V6 Executive

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 2.5 benxine

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 Makina  ·  Shkodër

Kerkoj te blej w124 kupe

Sot 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

Kerkoj te blej w124 kupe

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Shkodër

W124 xhama te zi origjinal

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:14 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Shkodër

BMW 118D 2012 Automatic

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:13 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Shkodër

Range Rover EVOQUE 2013

5 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:36 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Shkodër

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE KAMJO AUTOMATIKE VITI 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:12 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Shkodër

Shitet bmw seria 7 3.0 naft

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:11 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkodër

Shitet Audi Q5

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Shitet golf 5 plus 1.9 naft me dogan

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkodër

Shitet scoda motor 1.9 naft viti 03

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:37 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Mundesi Nderrimi *Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkodër

Nmund te Nderrohet• Nisan Qashqai 2011•

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

Wv Volkswagen Tiguan

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C class

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione