Passat | Shkodër | Automjete | Makina

Audi , 5
Fiat , 2
Peugeot , 2
BMW , 1
Ford , 1
MINI , 1
Renault , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:39 ,

Volswagen Passat 2015 Diesel 92km origjinale

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:36 ,

Volswagen Passat 2.0 diesel bluemotion

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:22 ,

Passat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:42 ,

Passat 2.0 viti 2013

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:41 ,

Passat viti 2012 Benzin + Gaz

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:05 ,

Mercedes Benz C220 Avantgarde 2007

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 03:48 ,

Passat 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 10:38 ,

VW PASSAT 2.0 (Shitet ose nderrohet me w211)

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 15:07 ,

passat 2012 2.0 TDI

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 14:46 ,

VW Passat 2.5 Benzin behet me gaz 100%,Automat 2013 173 000

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 14:24 ,

Passat CC

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 07:52 ,

Wv passat automat

3 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 23:28 ,

volkswagen passat

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:10 ,

Passat

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 18:04 ,

Passat automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 23:57 ,

Volkswagen passat Full Full optional

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 15:05 ,

Passat 2.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 20:26 ,

850 € pasat nafte 1,6

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 11:45 ,

SUPER OKAZION PASSAT CC 2011 AUTOMAT PER MU PJES KEMBIMI

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Pri 15:06 ,

PASSAT 2008 //OKAZION\\ MUNDESI NDERRIMI

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 22:53 ,

Volkswagen Passat Automatik

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:26 ,

Passat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:56 ,

Passat 4motion 4x4 1.9tdi

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:34 ,

Passat 4x4

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:24 Dyqani ,

Shitur ✅Volkswagen Passat Variant 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 12:31 ,

VW Passat 2.0

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:38 ,

VW PASSAT 2.0 Automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 19:59 ,

Shitet okazion

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 19:18 ,

Volkswagen passat

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Mar 22:13 ,

Shitet/Nderrohet Passat CC

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:07 ,

Okazion Vw passat 2.0 tdi 4 motion

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 09:11 ,

1200 € passat nafte viti 98 manuale

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 14:32 ,

VW Pasat 2006 2.0 Naft Automat OKAZION

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 18:51 ,

1250€ passat nafte viti 98

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 09:48 ,

1200 € passat nafte viti 98 manuale

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 04:36 ,

Okazion passat karavan

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 12:02 Dyqani ,

Volkswagen Passat Sel 2014

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 10:59 ,

1300 € passat nafte viti 98 manuale

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 00:57 Dyqani ,

U shit!Volkswagen Passat 2.0 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 20:13 ,

Shitet ve Passat Shkoder

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 12:10 ,

1300 € passat nafte viti 98 manuale

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 19:31 ,

Volkswagen

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 11:49 ,

VW Passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 19:20 ,

1400 euro passat nafte manuale viti 98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione