golf 4 | Shkodër | Automjete | Makina

Audi , 9
Renault , 4
Fiat , 3
Opel , 2
Seat , 2
Peugeot , 2
BMW , 1
Acura , 1
Smart , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Maj 23:09 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 16:46 ,

Shitet golf 4 ( ose nderrohet)

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:19 ,

Golf 4

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 07:46 ,

1750€ golf 4 nafte viti 2000 manuale 6+1 marrsha

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 20:47 ,

1800€ golf 4 nafte viti 2000 manuale 6+1 marrsha

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 10:45 ,

Golf 4 1.9 TDI Nafte 99 ( MUNDESI NDERRIMI )

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 22:49 ,

1800€ golf 4 nafte viti 2000 manuale 6+1 marrsha

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 13:52 ,

Golf 4 okazionn

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 13:46 ,

1800€ golf 4 nafte viti 2000 manuale 6+1 marrsha

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 11:55 ,

1800€ golf 4 nafte viti 2000 manuale 6+1 marrsha

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 10:32 ,

GOLF 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:26 ,

Golf 4

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 18:35 ,

Shitet golf 4 1.9 TDI 3 tkuqe 150 kuajfuqi

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:14 ,

Shitet golf 4 ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:08 ,

Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:25 ,

Golf 4 td(i) i-e kuqe

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 23:14 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 17:54 ,

Shitet golf 4 mundesi ndrrimi

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 14:52 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 19:12 ,

Shitet golf 4 ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:11 ,

Shitet golf 4 ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:32 ,

����Golf plus ����2006 1.9 nafte����

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:34 ,

Shitet Golf 5 1,4 Benzin Gaz 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 09:34 ,

Golf +

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 22:53 ,

Shitet ose nderrohet golf 4

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 08:10 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 15:45 ,

GOLF PLUS SUPER

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:16 ,

Shitet golf 4

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 18:09 ,

Shitet golf 4

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 22:58 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 12:27 ,

Golf 4 Super gjendje 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:56 ,

shkoder

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 17:31 ,

⁉️ G O L F 5º ⁉️ O C A Z I O N ⁉️ (per 48 ore) 3500€

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 15:52 ,

shitettt

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 09:39 ,

shitet 1.9 naft di te kuqe

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 23:38 ,

Golf 4 cabio

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 13:09 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 09:17 ,

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 16:10 ,

Golf 4 DI e kuqe

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:37 ,

Shitet Golf 4 Automat

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:50 ,

Golf 4 Gjendje Perfekte

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:08 ,

Super ford automat okazion

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 22:09 ,

Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 19:41 ,

Mercedes benz e220 w211 avangarde

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 19:29 ,

1350 € golf 4 nafte manuale viti 98

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 09:36 ,

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione