golf | Shkodër | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1205
Audi , 18
Opel , 8
Renault , 5
Fiat , 3
Dodge , 3
Seat , 2
Peugeot , 2
Smart , 2
Ford , 2
BMW , 1
Kia , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:41 ,

Golf 3 1.9 nafte me dokomenta te rregullta

1 150 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:48 ,

shitet golf 5 2.0 tdi

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

Volkswagen Golf Plus 2.0 TDI Automat -2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Golf plus automat 1.9 naftet 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

Golf 5 1.9 naft sport 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Volkswage Golf City

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:49 ,

golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:57 ,

Golf 5 1.9 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:26 ,

OKAZION VW Golf 6 2010 AUTOMAT

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:25 ,

Volkswagen Golf VI Plus / Highline / 2.0 TDI / DSG / 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:09 ,

Golf 5 Plus 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:01 ,

Golf 5 viti 2006 AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 ,

�� Okazionn VW Golf 6 2.0 Benzin GTI Fabriket 154 ��km ��

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:48 ,

Golf 5 Automat-DSG Full

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:26 ,

Golf 1.9 Automat ����

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 Dyqani ,

Shitet Golf 6 Benzine 1.6 TSI, Manuale

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:36 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:27 ,

// Golf 5 viti 2008 1.9 naft //

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:05 ,

VW Golf 6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:58 ,

Golf 5 1.9 TDI viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:54 ,

Golf 5 2.0 TDI

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 21:59 ,

Golf 5 1.4 Benzin+Gaz 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 21:18 ,

Golf 5 2.Tdi

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:33 ,

golf 4

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 12:41 ,

Golf Sport Van 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 09:57 ,

Golf 6 automat benxin gaz baxha navi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 08:57 ,

Golf 6 viti 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 08:27 ,

Golf 3 kabrio 1.8

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 22:37 ,

Golf 5 Plus 1.9 Nafte Manual 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:40 ,

Golf 4 okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 18:41 ,

Golf 6 2.0 TDI 2010 mundsi ndrrimi

6 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 14:09 ,

Golf 5 1.9 naft

37 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 07:52 ,

VW golf 5

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 16:17 ,

Shitet ose nderrohet golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:29 Dyqani ,

��VW GOLF 6 1.6 HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:50 ,

Golf

43 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:09 ,

Vw Dodge 1.9 naft 4x4.ekonomike 2010 top.1 dit

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 21:31 ,

GOLF VI GTI

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 11:15 ,

golf 5 1.9 TDI sapo ardhur nga gjermania

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:09 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:37 ,

golf2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:37 ,

golf2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:37 ,

golf2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:46 ,

Shitet golf 4 ( ose nderrohet)

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 07:52 ,

Golf automat 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 18:08 ,

Golf 5 automat

4 140 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 16:19 ,

Golf 4

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 09:12 ,

OKAZION VW Golf 2010 Benzin+Gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione