Audi | Shkodër | Automjete | Makina

Audi , 975
Opel , 3
BMW , 3
Ford , 3
Peugeot , 2
Dodge , 2
Renault , 2
Jeep , 2
MINI , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:22
Linku:
,

AUDI A6 3.0 TDI 2012 OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:30 ,

Audi A3

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:05 ,

!!!!!! OKAZION AUDI A6 3999 EURO !!!!!!!

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 ,

Audi a4 1.9 tdi

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:59 ,

Audi a4 automat 7 G

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 ,

OKAZION AUDI A6 2.0 TDI 3999 EURO

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Mercedes Benz E200 Blueefficiency / 2009 ��������

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

Audi A4 / 2.0 TDI / DSG 9G / Highline ����

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:22
Linku:
,

AUDI A6 3.0 TDI 2012 OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

shes audi a3

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:46 ,

Audi Q7 sline

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:36 ,

��OKAZION��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

AUDI A3 / AUTOMAT / 2006 / S-LINE / ����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 ,

Foristrada 4x4 Audi Q5. Full. 80 mij km.viti 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:00 ,

Audi A8

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Okazion AUDI A3 sport beg 1.9 naft full Automatik

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:36 ,

Audi a3 1.9

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:35 ,

Audi a4 2009 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:34 ,

Kasetofon navi audi4 .2006

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:33 ,

audi A4 2.5 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:13 ,

A6 2007

5 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:46 ,

Audi A8 3.0 Tdi Quattro 2012

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:31 ,

Audi A4

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:35 ,

AUDI A8 OKAZION ��

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 ,

Audi 2002 2200euro ne super gjendje

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

Audi A4 star.1.9 naft Automatik full 07.F1.navigator

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:12 ,

Audi a4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:18 ,

Shitet Audi a3 4x4

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 19:33 ,

AUDI A5 2.0 TDI -11 F1 SUPER GJENDJE!!!

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:11 Dyqani ,

Audi Q7

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 13:09 ,

Audi A4

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 10:49 ,

Shitet

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 03:57 ,

Shitet ose nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:05 ,

Audi a 8

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 17:18 ,

Audi A4 1.9 TDI Nafte 2001 (Mundesi nderrimi)

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 17:05 ,

‼️ OKAZION ‼️

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 13:28 ,

Audi A4 1.9 naft viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:06 ,

Shitet Audi A6 2.5 TDI V6 ALLROAD

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Maj 09:29 ,

Audi a4 S Line

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 14:27 ,

Audi a6 3.0 tdi

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 11:17 ,

Shitet audi a4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:09 ,

audi a4

230 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 13:51 ,

Shitet makina

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:30 ,

Audi A5

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 11:27 ,

Super Audi A4 2.0 naft

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 18:31 ,

Audi A6 3.0 tdi 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 18:30 ,

Audi a4 automat 2006 cabrio

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:36 ,

shkoder

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 09:51 ,

Audi A 4 1.9 TDi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione