Golf 6 | Shkodër | Automjete | Makina

Audi , 8
Peugeot , 2
Opel , 1
Seat , 1
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:22 ,

GOLF 5 PLUS / AUTOMAT / 2006 / ME DOGAN / FULL

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 ,

Volkswagen Golf Plus 2.0 TDI Automat -2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

Golf 5 1.9 TDI viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:08 ,

Golf 5 1.9 naft sport 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 ,

Golf 6 automat benxin gaz baxha navi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:03 ,

VW golf 5

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 22:30 ,

Shitet Okazioon

1 111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 21:28 ,

OKAZION VW Golf 6 2010 AUTOMAT

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 16:35 ,

Okazion VW golf 6.top.1.4 benzin gaz 2012.ekonomik

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 15:24 ,

// Golf 5 viti 2008 1.9 naft //

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:21 ,

Golf 6 viti 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 11:37 ,

VW Golf 6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 00:19 ,

shitet golf 5 2.0 tdi

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:50 ,

Golf 6 2.0 TDI 2010 mundsi ndrrimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 13:16 ,

�� Okazionn VW Golf 6 2.0 Benzin GTI Fabriket 154 ��km ��

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 10:39 Dyqani ,

Shitet Golf 6 Benzine 1.6 TSI, Manuale

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 10:29 Dyqani ,

��VW GOLF 6 1.6 HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 07:06 ,

Golf 6 1.6 nafte me nderrim

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 12:05 ,

⚜️Golf 5 1.9 ⚜️viti 2006 Me Dogan Te Paguar ⚜️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 14:01 ,

golf 5 automatik

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 21:52 ,

Vw Golf 5 1.9 naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 17:31 ,

⁉️ G O L F 5º ⁉️ O C A Z I O N ⁉️ (per 48 ore) 3500€

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 12:02 Dyqani ,

Volkswagen Golf 6 Gti

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 13:09 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:41 ,

Mercedes benz e220 w211 avangarde

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 09:36 ,

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:23 ,

golf plus 1.9 i 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:16 ,

GOLF 5–salon-GOLF 7

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 02:05 ,

VW GOLF V 1.9 TDI / AUTOMATIK / 2007 / PERFEKTE

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 01:37 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 11:45 ,

Shitet golf 6

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:25 ,

shitet VW golf 6 automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 17:44 ,

Golf 6 Okazionnn

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 11:21 ,

Golf VI

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 10:18 ,

GOLF 6 2.0 TDI R-line

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 01:56 ,

Golf 5 1.9 Viti 2007 Model Tuor �������� me dogan

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 19:25 ,

golf VI

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:14 ,

Shitet Golf 6 Automat

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:05 ,

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 09:50 ,

Golf4

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 13:54 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 19:45 ,

Benz C Class 220 - 2002 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 17:04 ,

Shitet Golf 6

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:26 ,

Golf 4

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione