Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:32 Të tjera , Shkodër

Biciklet Wilma 26

135 EUR

Sot 05:15 Të tjera , Shkodër

miser

1 LEK

Dje 23:29 Të tjera , Shkodër

Maska te ndryshme

1 500 LEK

Dje 21:29 Të tjera , Shkodër

mini kuran

1 000 LEK

Dje 16:06 Të tjera , Shkodër

Biciklet Weg 26

170 EUR

Dje 09:45 Të tjera , Shkodër

Okazion

350 EUR

Dje 07:35 Të tjera , Shkodër

Biciklet Frejus 28

185 EUR

27 Mar 21:58 Të tjera , Shkodër

PISTE VRAPI

200 LEK Çmimi me zbritje

27 Mar 18:30 Të tjera , Shkodër

Biciklet XTerre 20 (me palosje)

180 EUR

27 Mar 17:59 Të tjera , Shkodër

Biciklet Fixed

175 EUR

27 Mar 16:30 Të tjera , Shkodër

Biciklet Triban L

235 EUR

26 Mar 21:11 Të tjera , Shkodër

Biciklet Passat 28

245 EUR

26 Mar 20:58 Të tjera , Shkodër

Biciklet Cube 27.5 M

275 EUR

26 Mar 09:26 Të tjera , Shkodër

Kondicioner 24 Maselino perfekt

400 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 08:55 Të tjera , Shkodër

Shitet Biciklete Regina 26

110 EUR

26 Mar 07:51 Të tjera , Shkodër

Biciklet TrSport 28

175 EUR

25 Mar 11:24 Të tjera , Shkodër

Shitet Biciklete Giant Mtb 28

95 EUR

25 Mar 09:44 Të tjera , Shkodër

Biciklet Bauer 26 S

199 EUR

24 Mar 19:04 Të tjera , Shkodër

karroceri tende

1 000 LEK

24 Mar 07:02 Të tjera , Shkodër

Biciklet Btwin 26 M

185 EUR

24 Mar 00:23 Të tjera , Shkodër

Karrige dhe Tavolina

2 LEK

23 Mar 07:55 Të tjera , Shkodër

Bot gazit

23 Mar 07:00 Të tjera , Shkodër

Biciklet Btwin 27.5 M

195 EUR

22 Mar 10:31 Të tjera , Shkodër

Shes bisnes parukerie

6 543 EUR

22 Mar 07:06 Të tjera , Shkodër

Biciklet Crosswind 24

145 EUR

21 Mar 16:36 Të tjera , Shkodër

Biçikletë motorbike

100 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 07:15 Të tjera , Shkodër

Biciklet Serious 26 S

155 EUR

20 Mar 23:01 Të tjera , Shkodër

Biqikleta

4 500 EUR

20 Mar 22:57 Të tjera , Shkodër

Rafte Markete

1 EUR

20 Mar 09:19 Të tjera , Shkodër

Shitet Raki cilësore

600 LEK

20 Mar 07:02 Të tjera , Shkodër

Biciklet Everest 28

130 EUR

20 Mar 00:09 Të tjera , Shkodër

pastor Belg ne shitje

200 EUR

19 Mar 16:02 Të tjera , Shkodër

Aksesor per butike

120 EUR

19 Mar 15:51 Të tjera , Shkodër

Goma 225.55.17

12 000 LEK

19 Mar 06:29 Të tjera , Shkodër

Biciklet Btwin 26

125 EUR

18 Mar 13:05 Të tjera , Shkodër

Biciklet Btwin 24

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione