Sprinter | Shkodër | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:30 ,

SPRINTER FRIGORIFER & KLIMA

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:27 ,

SPRINTER 315Cdi & Klima

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:18 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:18 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:17 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:16 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:15 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:15 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:14 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:13 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:12 ,

Mercedes Sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 21:48 ,

Furgon Mercedes Benz Sprinter

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:03 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 09:29 ,

Sprinter 2016

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Mar 17:55 ,

sprinter 313

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 15:06 ,

Shitet sprinter 220 cdi 17+1 vende viti 2009

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:41 ,

Mercedes sprinter frigorifer & Klima

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 19:37 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 18:18 ,

Mercedes,sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 22:06 ,

Sprinter

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 17:36 ,

Sprinter

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 21:48 ,

Okazion Sprinter Frigorifer 2008 I sapo targuar

9 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 18:58 ,

Sprinter

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 11:39 ,

Okazion -Mercedes Sprinter 211 me dogane te paguar

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 15:58 ,

Mercedes Benz Sprinter

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 16:00 ,

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 01:57 ,

Sprinter

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 16:41 ,

Benz sprinter

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:37 ,

Sprinter 2002 21 Vendesh

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 19:01 ,

Mercedes-Benz Sprinter, Fugon

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 20:10 ,

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 22:31 ,

Shitet Sprinter-408

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Maj 11:38 ,

Shitet Mercedes Benz - Daimler/903/Sprinter 316 CD

9 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:05 ,

VW Caddy dizel

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:53 ,

VW Caddy

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:29 ,

Shitet E klas ose nderrohet me sprinter

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 14:56 ,

Mercede benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 19:15 ,

Shitet ose nderroher me sprinter

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 21:10 ,

Mercedes sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 19:09 ,

Mersedes sprinter 413

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 17:09 ,

Mercedes Vario dizel

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 17:01 ,

Mercedes Sprinter ose nrrim

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 11:06 ,

Shitet sprinter viti 2010 me kondicjoner

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 10:44 ,

Mercedes furgon

1 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Jan 14:05 ,

Mercedes-Benz Sprinter

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 14:37 ,

Furgon sprinter frigoriferik

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 22:16 ,

Shitet sprinter viti 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 21:04 ,

Shitet sprinter viti 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 19:05 ,

Sprinter CDI 211 2002, vende 5+1

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione