golf 5 | Shkodër | Automjete | Makina

Audi , 9
Opel , 5
Peugeot , 2
Dodge , 2
Fiat , 1
Jaguar , 1
Smart , 1
Ford , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 , kategori Makina , ose vendndodhje Shkodër , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:47 ,

Golf 5

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

Golf 5 Benzin-Gaz 1,4 manual 2005

5 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:39 ,

Golf 5 Goal Motorr 1.9 kamio manual 6+1 me dogan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:33 ,

Ford Fiesta automatike

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:47 ,

GOLF 5 GTI 2.0 BENZINE AUTOMAT 200CV

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:42 ,

Shitet Golf 5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:24 ,

Golf 5 Plus 1.9 AUTOMATIK

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:24 ,

Golf 5 viti 2007 AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:22 ,

VW golf 5

3 850 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:34 ,

Wv Golf 5 Automat 2.0

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:00 ,

SHITET GOLF 5 PLUS!!!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:30 ,

Golf 5 2.0 Automat

11 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:42 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:01 ,

VW Golf 6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 11:06 ,

Golf 5 AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 11:05 ,

Golf 5 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 08:13 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 21:37 ,

Golf 5 Plus 1.9 Nafte Manual 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 21:18 ,

golf 5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 12:40 Dyqani ,

�� VW GOLF 5 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 21:30 ,

Golf 5 viti 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 22:02 ,

Golf 5

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 08:36 ,

Shitet Ose Nderrohet Golf 5 1.9 tdi

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 17:00 ,

Golf5

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 16:24 ,

Golf 5 automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 21:45 ,

Vw Golf 5 1.9 naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:41 ,

Mercedes benz e220 w211 avangarde

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 10:21 ,

����Volkswagen Golf 5 Plus Manual ����

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 09:36 ,

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 08:47 ,

Okazion ...Golf look r32

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 01:03 ,

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 19:08 ,

Mercedes-benz gaz benzin

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 20:16 ,

GOLF 5–salon-GOLF 7

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 14:28 ,

Super ekonomike dhe e shpent ��GOLF5 5��

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 18:47 ,

♤ Golf 5 ♧

3 960 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 15:51 ,

VW Golf 5 dsg

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 09:14 ,

Golf 5 naft automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 10:30 ,

VW Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 17:44 ,

Golf 6 Okazionnn

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 21:45 ,

Golf 2.0tdi 05 super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 12:46 ,

Golf 4

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 11:25 ,

VW Sharan

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 19:38 ,

golf

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:56 ,

Golf 5 1.9 Viti 2007 Model Tuor �������� me dogan

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 19:25 ,

golf VI

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 15:28 ,

Volkswagen Golf 5 Tdi 1.9 diesel/naft viti 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 00:54 ,

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 11:44 ,

Golf 5

5 500 EUR

19 Jan 14:55 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione