Golf 5 | Shkodër | Automjete | Makina

Audi , 9
Opel , 5
Peugeot , 2
Dodge , 2
Seat , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Smart , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:44 ,

Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

Golf 5 Benzin-Gaz 1,4 manual 2005

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:42 ,

OKAZION

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:31 ,

Golf 5 2.0 TDI

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:26 ,

Golf 5 1.9 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:47 ,

Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:22 ,

VW Golf 5 TDI 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 ,

Golf 5 Plus 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:22 ,

Golf 5 viti 2006 AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 ,

Golf 5 1.9 naft

37 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:21 ,

VW Golf 6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:56 ,

Golf 5 Automat-DSG Full

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 15:24 ,

Audi A3 Shitet Nderrohet

2 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 12:05 ,

⚜️Golf 5 1.9 ⚜️viti 2006 Me Dogan Te Paguar ⚜️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 10:14 ,

golf 5 1.9 TDI sapo ardhur nga gjermania

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:37 ,

Golf 5 Plus 1.9 Nafte Manual 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:46 ,

GOLF 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 16:34 ,

golf 5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 15:12 ,

VW golf 5

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 00:26 ,

Golf 5 2004 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 15:04 ,

GOLF 5 GTI 2.0 BENZINE AUTOMAT 200CV

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 11:11 ,

Shitet ose nderrohet

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:06 ,

Golf 5 viti 2004 1.9 tdi

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 02:04 ,

Shite ose nderrohet me Golf5 ne te njejten gjendje

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 22:34 ,

Golf 5 vit 2004 1.9tdi

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:34 ,

Shitet Golf 5 1,4 Benzin Gaz 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 18:34 ,

VW Sharan

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 14:01 ,

golf 5 automatik

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 13:45 ,

Golf 5 2006 1.9 Naft

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:19 ,

VW Golf 5 Automat Full

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 21:31 ,

SHITET GOLF 5 BENZIN GAZ

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 21:52 ,

Vw Golf 5 1.9 naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:38 ,

Golf 5 Plus

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 09:08 ,

Golf 5 automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 18:05 ,

Golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 13:19 ,

Golf

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 17:31 ,

⁉️ G O L F 5º ⁉️ O C A Z I O N ⁉️ (per 48 ore) 3500€

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 21:27 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 16:32 ,

Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:22 ,

SHITET GOLF 5 KARAVAN

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 09:39 ,

shitet 1.9 naft di te kuqe

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:42 ,

Shitet golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 21:49 ,

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 18:16 ,

Shitet Golf 5 Plus

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 13:51 ,

golf 5

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 17:42 ,

Shitet Golf 5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 22:02 ,

Golf 5

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione