Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Computer Entertainment Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

PS Vita , 47
PS1 , 34
PS2 , 595
PS3 , 3791
PS3 me cip , 479
PS4 , 4846
PS4 Pro , 518
PS4 Slim , 484
PS5 , 444
PSP , 238

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 23:31 Konzolatë për lojëra , Vlorë

PS4 Slim SSD

300 LEK

Dje 21:16 Konzolatë për lojëra , Tiranë

ps3 super slim

15 000 LEK

Dje 21:10 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 ❌OKAZION❌

200 LEK

Dje 20:59 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shitet Ps4 Slim 1TB

220 EUR

Dje 20:47 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Playstation 5

65 000 LEK

Dje 20:36 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Lojera PS4

1 500 LEK

Dje 20:03 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PES2019 PS4

13 EUR

Dje 20:02 Konzolatë për lojëra , Tiranë

F12017 PS4

13 EUR

Dje 19:07 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shitet PS4 Slim

250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:31 Konzolatë për lojëra , Vlorë

ps4

235 LEK

Dje 18:31 Konzolatë për lojëra , Vlorë

pro

250 LEK

Dje 17:46 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shitet Ps4

280 LEK

Dje 16:35 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shitur.

8 LEK Çmimi me zbritje

Dje 15:44 Konzolatë për lojëra , Tiranë

FIFA21/ FIFA19

999 LEK

Dje 15:11 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PlayStation Classic (mini) + 100 lojra

10 000 LEK

Dje 15:11 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Psp E1004 (Street) me Çip

7 500 LEK

Dje 14:16 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Gta 5 ps4

3 500 LEK

Dje 14:07 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 ne gjendje perfekte si i ri

260 LEK

Dje 13:39 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4

240 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione