Shkodër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 04:55
Linku:
,

Shitet makina Benz C 63 AMG 450 kuaj

62 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Maj 11:57
Linku:
,

MERCEDES-BENZ EVOO

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 10:21 ,

Hotel ne Velipoje

3 EUR / muaj

Dje 10:19 ,

Opel corsa 1.0 benzin

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:41 ,

MERCEDES-BENZ C220 BlueEfficiency-2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:38 ,

Smart for two

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:38 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 ,

B-class

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 ,

Mercedez Benc 320 BLUETEC

22 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:38 ,

Toyota 2.2 nafte 1997

210 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 ,

shitet ose nrrim

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:35 ,

shitet ose nrohet

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:35 ,

shitet ose nderrohet foristrada

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:35 ,

shitet ose nderrohet foristrada

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:20 ,

Biciklet Bixs 26

100 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:16 ,

Golf Sport Van 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:04 ,

Mercedes-Benz E 240

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:03 ,

VW golf 5

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:02 ,

VOLVO S40

6 400 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:02 ,

Skoda Fabia

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:02 ,

BMW 325i

5 400 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:01 ,

Fiat Punto 1.2 benzine gaz 2003

2 900 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:53 ,

Golf 5 2.0 TDI

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:52 ,

Subaru Forester 2.0 dizel kambjo automat 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:52 ,

Audi A8

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:51 ,

Peugeot 207

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:50 ,

X3 Automat 2005

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:50 ,

Shitet Fugon Crafter 16+1

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:49 ,

E klas 220 Panoramik ��������

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:46 ,

Hyundai Grandeur 3.0 100% Gaz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione