Land rover | Shkodër | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land rover,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Land rover Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 20:31 ,

Land Rover

6 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 14:03 ,

Land Rover Discovery Full OFF ROAD

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 13:05 ,

land rover freelander

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 08:47 ,

LAND ROVER FRELANDER VITI 2007 AUTOMAT FULL OPSION

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 10:24 ,

land rover freelander

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 12:14 ,

Land rover td5

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 13:01 ,

��Okazion��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 16:18 ,

Okazjon

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 21:08 ,

Land rover td5 automat baxha 2 full super gjendje

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 01:58 ,

Land Rover Discovery Td5

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 17:28 ,

OKAZION -LAND ROVER

270 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 10:23 ,

Shitet land rover

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 08:19 ,

Land Rover tdi 1997

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Nën 20:49 ,

Land Rover

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 15:26 ,

Land rover discover

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:51 ,

Freelander

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 18:44 ,

Land rover sport

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 13:27 ,

Range Rover 3.0 Vogue (Sport)

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:10 ,

Okazion Land Rover ferlander

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 19:43 ,

Land Rover 2.2 naft automat

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 09:49 ,

Land rover okazion

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 16:00 ,

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 18:43 ,

Land Rover Freelander

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 01:04 ,

Land Rover Freelander 2002

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:18 ,

Land Rover Defender (super makin )

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 14:17 ,

Land Rover Discovery dizel

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 03:39 ,

Shitet

4 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 12:15 ,

Land Rover

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 21:49 ,

Land Rover Discovery 3- 7 ulese

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:12 ,

Land Rover TD5

4 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Mar 18:45 ,

Land Rover Freelander dizel

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 13:59 ,

Land Rover okazion

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 16:38 ,

Disk 19”

55 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 16:09 ,

Shitet ose ndrrohet Land Rover td5 5500€

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 23:49 ,

Range Rover

29 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Dhj 17:15 ,

Shitet

11 111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 19:35 ,

Land rover

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 18:17 ,

Land Rover

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 07:57 ,

Land Rover

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 23:18 ,

2015-Land-Rover-Range-Rover-Sport-HSE thumbnail 1

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 13:42 ,

Shitet ndrrohet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 10:46 ,

Land Rover Discovery

5 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 01:17 ,

Land Rover Discovery TDI

5 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 17:39 ,

Land Rover discovery

5 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Korr 17:03 ,

Land Rover Discivery tdi

5 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 16:10 ,

Land Rover Discoveri 2

5 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 22:39 ,

Land rover

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Qer 06:06 ,

Shitet Land Rover

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 17:19 ,

Flm merr jep u shit

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land rover | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione