Shkodër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 19:46
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:55
Linku:
,

Shitet makina Benz C 63 AMG 450 kuaj

62 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:17
Linku:
,

MERCEDES-BENZ EVOO

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 11:37 ,

Shitet Chrysler Dodge 2000 nafte viti 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

Mercedes-Benz C180 benzinë- gaz

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:31 ,

WV TIGUAN 2.0TSI VITI 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:28 ,

MERCEDES BENZ C200 CDI.

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:50 ,

SHITET

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

Bmw shiten pjeset seria5 viti 2009 2.0L

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 ,

audi A4 2.5 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 ,

Kasetofon navi audi4 .2006

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:38 ,

Audi a4 2009 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:37 ,

Benz shiten disqet 17 sport paket

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:37 ,

Passat CC

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:37 ,

Benz classe c 2009 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:36 ,

benz c320 v6 diesel viti 2006 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:36 ,

Benz classe c avangarde 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:35 ,

Benz classe c shiten pjeset

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:34 ,

B class 180

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17
Linku:
,

MERCEDES-BENZ EVOO

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:17 ,

Alfa romeo 1.9 naft

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:16 ,

AUDI A3 / AUTOMAT / 2006 / S-LINE / ����

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

EVO 200 CDI / AUTOMAT / AVANTGARDE / 2007 / OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

Makina asht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:13 ,

c-clas 220 disel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

E-220 disel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 ,

Toyota Rav 4-disel

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:11 ,

Shitet

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:10 ,

Mercedez benz

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:44 ,

Canon eos 60D

420 EUR

Sot 09:44 ,

Kamera sony

750 EUR

Sot 09:43 ,

Hyundai Tucson

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:43 ,

FORD FOCUT C-MAX

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Ford Fiesta

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

Passat CC 2.0 TDI automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

Focus i 2007 1.6 naftet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 ,

Shitet Opel Insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione