Shkodër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 19:46
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17
Linku:
,

MERCEDES-BENZ EVOO

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:11 ,

okazion 2300€

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 ,

Mercedes 200 me marrveshje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:10 ,

Ford fiesta 1.4 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:09 ,

VW Betle maggiolino 1972

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:09 ,

me marrveshje

12 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:08 ,

Mercedes Benz ML 320

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:05 ,

B class 180

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

Okazion 3500€

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

Okazion 3000€

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:03 ,

Okazion 2600€

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

Automatike 3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

Okazion 2800€

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

Ford Focus 1.6tdci viti 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:51 ,

ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:41 ,

Ford C-Max ,1,6 Nafte, 2007 ,3500euro

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:41 ,

Citroen C4

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 ,

Volkswage Golf City

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:34 ,

BMW X1 1.8d xDrive Automat - 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:34 ,

Volkswagen Golf Plus 2.0 TDI Automat -2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 ,

Bmw serie 5 525d automat - 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:33 ,

Bmw 730D - 2008

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

Mercedes-Benz B180 Cdi Automat - 2011

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:31 ,

SHITET FORDE FOCUS TDDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:31 ,

Jepet me qera apartament pushimi 1+1 ne Velipoje

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 19:31 ,

Apartament 1+1 me qera ne Velipoje

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:24 ,

Mercedes E280

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

Mercedes E280 wagon

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 ,

VW Passat 2.5 Benzin behet me gaz 100%,Automat 2013 173 000

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:20 ,

���� VW PHAETON ����

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 ,

VW Jetta 2011 2.0 TDI automat shum ekonomike

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 ,

���� BMW X5 ����

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:17 ,

SHITET

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:17 ,

SHITET

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:05 ,

SKODA YETTI 2017

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:04 ,

Mercedes C180 Ne Kosove gjendet Makina

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione