Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 350 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 350 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 13:01
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

Shitur

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet Nderrohet Ml 350 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Mercedes benz s class

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet Eclas 350 nafte bluefficiency gjendje perfekte!!!

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet . 14000€ 0686261436

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Shitet Nderrohet Ml 350 2013

160 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes E klas 350 Bluetec 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz E klas bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kavajë

Shitet E class super gjendje

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

ML 350 BLUETEC 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

���� ML 350 4-Matic Bluetec Amg Line 2015 Mundesi Nderimii

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Mercedes Benz E350

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

����Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec 2012 10/10 okazion !!

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

mercedez benz 350

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

ML 350 4-Matic Bluetec 2015 Amg Line Super Full Option

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet ML 350 viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kavajë

Okazion ML 350 nafte 2013 automat nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

Sprinter 3.5 Benzin Gaz

20 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

S clas 2010 3.5

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 02:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

Mercedez Benz //EVO

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Ml 350 viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Vetur

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

!! MERCEDES-BENZ ML350 !! SHITET NDERROHET

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 15:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Vlorë

MERCEDES BENZ E350

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 10:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Shitet ML 350 Bluetec

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 10:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Shitet Ml 350 Bluetec

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 07:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

SHTET

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 19:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Ml 350 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Ml 350 2013

160 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 13:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

Sapotarguar ML 350 4-Matic Bluetec 2015 Amg Line Super

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 13:01
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

Shitur

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 23:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

����ML 350 4-Matic Bluetec 2015 Ne Leje Super gjendje

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 08:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Ml 350 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 15:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Benz 350

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 11:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

Mercedes Benz blutec

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

Okazion 6700€

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

Mercedez benz ne gjendje shum te mire

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Lushnjë

Shitet E clas 212 350 benzine gas impjant brc 5 vite garanci

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Ml 350 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Ml 350 2013

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 18:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Okazion

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Shitet ML 350 Naft 2013

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Vlorë

❌️❌️❌️OKAZIOOONNN❌️❌️❌️

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 12:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet cls 350 nafte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 01:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercades benz c350

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

GL 350 NAFTE

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

R class benzin/gaz

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 350 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione