Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën C4 ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Citroën C4 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C4 ne shitje apo modele tjera si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.13 Qer 20:27
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

❌Okazion❌ Citoroen C4

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel Bluehdi 1.6 diesel

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 01:38 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

��2017 - Citroen C4 Cactus 1.6 BlueHDi

11 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:34 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4���� automatik

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:54 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kavajë

CITROEN C4 1.6 HDI VITI FUNDI 2013 MANUAL 6+1 MARSHE

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:24 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

CITROEN 1.6 NAFT 2011 AUTOMAT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:50 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:50 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel BlueHDi 1.6 diesel

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:50 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:50 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017,Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:46 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:46 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet Citroen C4 (2017) Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuaëe

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:45 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet Citroen C4, 1.6 diesel, manual, viti 2017

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:42
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel Bluehdi 1.6 diesel

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:42 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017,Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:42 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4, viti 2017, Feel Bluehdi 1.6 diesel, manuale

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:56 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Fier

Citroen C4 picasso 1.6 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Durrës

Citroen c4 1.6 benzin gaz 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:20 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Gjirokastër

❌️Citroen C4 1.6 naft Automat 6+1 vende Ndrohet ❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Durrës

Citroen AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:57 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Durrës

Citroen C4 shitet ose ndrrohet

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:04 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Fier

Shitet citroen c4

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 04:34 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroën C4, 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 21:04 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet citroen C4 Cactus 1.6 BlueHDi

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Qer 18:57 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen c4 1.6 nafte hdi super ekonomike.

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 16:50 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Lushnjë

Citroen C4 1,6 Gaz-Benzine , Automat , Klima

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 14:06 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

CITROEN C4

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:59 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet citroen picasso

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 07:44 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Vlorë

Citroen c 4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 20:27
Linku:
Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

❌Okazion❌ Citoroen C4

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 17:50 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Okazion Citroen 1.6 Naft 20111

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 15:44 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

Citroen C4 2007 benzin-gaz

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 00:28 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

Shitet Citroen C4 Picasso 2008 1.6 hdi automat.

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 20:24 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Vlorë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 13:11 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

Citroen C4 Picasso automat

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 11:19 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

AUTOMAT Benzin/Gaz

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:11 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Pogradec

Citroen C4 Picasso exclusive

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:56 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet okazion

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 12:45 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Fier

Citroen C4 Exclusive 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 07:37 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Vlorë

Citroen c4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 20:42 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 09:37 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Durrës

Citoren c4 picasso

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 12:48 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen c4

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 10:46 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

Citroen C4 picasso

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 10:20 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Durrës

Okazion citroen c4 1.6diesel automatik

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 07:41 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen C4 1.6. 2007 cl 0672009092

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 19:38 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Berat

Citroen C4 2006 Benzin Gaz

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 23:42 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

citroen c4 1.6 benzine automat 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 12:06 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

Citroen C4 Picasso Automat

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 22:51 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

Citroen C4 Picasso (Pa dogane) 2500 euro me dogane

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 11:31 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkodër

Citroen C4 picasso

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 20:50 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

SUPER OKAZION Citroen C4 Nafte

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Jeni duke kërkuar për Citroën C4 ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën C4 ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën C4 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C3 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën C3 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën C4


Keni Citroën C4 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione