Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

touran - Makina Të gjitha në Shkodër

Ford , 1
Jeep , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj touran Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:59 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet Touran

4 700 EUR

Sot 11:21 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 Makina , Shkodër

Volkswagen Touran

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 11:21 Makina , Shkodër

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 22:35 Makina , Shkodër

VW Touran

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 14:08 Makina , Shkodër

Vw volkswagen Touran 1.6 automatik

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 23:45 Makina , Shkodër

OKAZION Touran 2012 automatik 1.6 nafte 8.500€

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 19:54 Makina , Shkodër

OKAZION Touran 2.0 automatik 2013

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 19:51 Makina , Shkodër

OKAZION Touran 2011 manual 1.6 nafte 7.500€

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 22:04 Makina , Shkodër

Touran

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 23:32 Makina , Shkodër

Nafte / Automat 4000€

4 000 EUR

27 Qer 13:37 Makina , Shkodër

Okazionnn: Touran

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 13:56 Makina , Shkodër

Okazionnn: VW touran

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 16:02 Makina , Shkodër

Okazionn touran 1.9 nafte

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 15:31 Makina , Shkodër

Vw touran okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 21:22 Makina , Shkodër

Wolsvagen touran

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 03:17 Makina , Shkodër

Shitet VW Touran Viti 2008 1.9 Diesel ����

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 19:31 Makina , Shkodër

Touran

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Qer 17:08 Makina , Shkodër

Touran

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 14:01 Makina , Shkodër

Shitet touran 2.0 naft automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 22:08 Makina , Shkodër

Touran 2.0 Tdi Automatik DSG 2014 7Ulse 170*Km

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 06:34 Makina , Shkodër

SHITET VW TOURAN CROSS TEPER I VEQANTE FULL OPSION

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 22:01 Makina , Shkodër

Vw Touran

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 16:15 Makina , Shkodër

VW Touran 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 16:59 Makina , Shkodër

Shitet VW Touran 1.6 TDI

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 14:31 Makina , Shkodër

Shitet touran

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 14:20 Makina , Shkodër

Wv touran

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 23:35 Makina , Shkodër

TOURAN SUPER OKAZION

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 12:19 Makina , Shkodër

Ford Focus 1.6 naft ����

2 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 20:59 Makina , Shkodër

4400€ Nafte//Automat 2006

4 400 EUR

31 Mar 20:05 Makina , Shkodër

Shitet Touran

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 13:16 Makina , Shkodër

Touran

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 11:10 Makina , Shkodër

Vw volkswagen Touran 1.6 automatik

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 11:36 Makina , Shkodër

SHITET VOLWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE AUTOMAT

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:17 Makina , Shkodër

Wolswagen

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 00:39 Makina , Shkodër

Touran Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 16:54 Makina , Shkodër

!!Vw Touran 1.9 !! Automatik

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:40 Makina , Shkodër

okazion ������

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 18:32 Makina , Shkodër

SHITET TOURAN 1.9 NAFTE MANUAL

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:31 Makina , Shkodër

Volkswagen Touran 1.9 TDI

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:28 Makina , Shkodër

Touran 4+1

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 11:29 Makina , Shkodër

volkswagen touran

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 11:33 Makina , Shkodër

Touran

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 21:04 Makina , Shkodër

!! VW Touran 1.9 automatik !!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 16:11 Makina , Shkodër

Touran

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 21:41 Makina , Shkodër

VW TOURAN 1.9 NAFTE 6+1 VENDE

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 10:30 Makina , Shkodër

Shitet:Volkswagen touran

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 08:21 Makina , Shkodër

Vw volkswagen Touran 1.9

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 12:04 Makina , Shkodër

Vw volkswagen Touran 1.9

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 14:30 Makina , Shkodër

TOURAN 2.0tdi Automatik

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione